dr n. med. Dorota Wojda

Stomatolog, Ortodonta

Pani Dorota jest przesympatyczną osobą i wspaniałym Lekarzem! Leczę sie ponad rok ortodontycznie i jestem bardzo zadowolona. Widzę postępy w leczeniu i liczę na dobry wynik końcowy. Znakomite podejście do klienta, zero pazerności, zaangażowanie i życzliwość to cechuje lekarza Dorotę Wojde!. Bardzo Polecam Panią Doktor wszystkim pragnącym otrzymać fachową i rzetelną pomoc!

Niezwykle miła i uprzejma pani doktor. Poświęca tyle czasu pacjentowi ile trzeba. Leczę się już ponad trzy lata i cały czas chodzę na wizyty z zadowoleniem. Więcej takich lekarzy.

Fantastyczna lekarz. Swietne podejscie do malych i duzych pacjentow. B.dobry ortodonta i stomatolog. Polecam!

Polecam!

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Lecząc wcześniej wadę zgryzu u innych ortodontek mam porównanie i jestem szczerze zadowolona: profesjonalizm, przyjmowanie pacjenta na wyznaczoną wizytę bez opóźnień, efektywność leczenia oraz miła atmosfera to zalety wizyt u Doktor Wojdy!

Polecam i polecac bede nosze aparat mialem powazna wade odslaniania zebow stalych ktore zatrzymaly sie w podniebieniu leczenie troszke dlugotrwale lecz progres widoczny i b zadowalajacy p Dorota jest bardzo profesjonalna b mila uprzejma i zawsze znajdzie czas podchodzi bardzo indywidualnie do kazdego pacjeta polecam nic dodac nic ujac

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gdańsk"?

Dariusz Kutella

Chirurg stomatolog