dr Edward Szymkowiak

Ortopeda

3,3
2,8
3,5

Lekarz dobry i godny polecenia.Wykonuje w pełni diagnostykę.Stara pomóc pacjentowi.

Mam wrazenie, ze Pan Doktor już nie bardzow wie jak leczyć. Niczego nie byl pewien, nie miał z kim sie skonsultować, brak diagnozy i brak leczenia. Przykre, ale proszę uważać.

nie polecam, zrobił ze mnie królika doświadczalnego po prywatnej konsultacji planował mi zrobić usg stopy stawiłam się w wyznaczonym terminie w szpitalu a Pan doktor pokazał mojego guzka koledze i nie zrobił usg pomimo, że kolega zaproponował (czyli miałam podwójną konsultację tym razem z jego ...

nie polecam, zrobił ze mnie królika doświadczalnego
po prywatnej konsultacji planował mi zrobić usg stopy
stawiłam się w wyznaczonym terminie w szpitalu a Pan doktor pokazał mojego guzka koledze i nie zrobił usg pomimo, że kolega zaproponował (czyli miałam podwójną konsultację tym razem z jego kolegą) nawet nie byli w stanie podać jak się ta choroba nazywa (stwierdzili, że nie pamiętają ale oni wiedzą o co chodzi- ja już nie muszę wiedzieć :) )
i kazali zapisać się na wycięcie
nie polecam nie jestem zadowolona, pieniądze wyrzucone w błoto

świetny specjalista, trafnie diagnozuje chorobe, rehabilitacje dobiera w sposób przemyślany (panie rehabilitantki stwierdziły ze to rzadkość) dlatego postępy ruchowe były znaczne po każdej serii zabiegów serdecznie polecam

serdecznie polecam

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza

NZOZ Przychodnia "Łomżynska"