lekarz Elżbieta Buczek-Konopka

Laryngolog

3,9
3,7

W żadnym wypadku nie polecam. Nie udzieliła nam żadnych informacji o badaniu i na czym ono polega. Można było odnieść wrażenie,że albo sama nie wie, albo traktuje pacjenta z góry. Jeszcze raz, nie polecam!

Najlepszy lekarz laryngolog z jakim miałam do czynienia, kompetentny, rzeczowy, stawia trafne diagnozy. Godny polecenia, tylko jedno ale - tracimy mnóstwo czasu w poczekalni

Pani doktor bardzo mi pomogła, przyjęła mnie poza swoimi godzinami pracy, w nagłym przypadku. Przepisane lekarstwa szybko postawiły mnie na nogi; przy okazji pani dr wykryła chorobę, której nie zauważyła inna pani laryngolog, a która w istotny sposób pogarszała moje funkcjonowanie.

Pani doktor bezbłędnie rozpoznała i wyleczyła skąplikowany i ciężki rodzaj alergii.Mówiac krótko - Lekarz przez duże L,naprawdę.

Pani doktor zna się na rzeczy, jest bardzo sympatyczna i elastyczna. Jestem w trakcie leczenia ale już sądzę, że jest godna polecenia !

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Oświęcim"?

Zaborska 60a
Oświęcim

None
ul. Łukasza Górnickiego 3
Oświęcim
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SUKURS-MED"
ulica Młyńska 336
Gdów