lek. dent. Elżbieta Kozera-Kuźma

Pani doktor to uosobienie pełnego profesjonalizmu i życzliwości dla pacjenta.Zawsze walczy choćby o skrawek zęba,aby go pozostawić,a nie usuwać.Wiele Jej zawdzięczam Bardzo polecam wszystkim!

Nie polecam... Po wizytach u Pani doktor aktualnie mam do zrobienia połowę zębów i sytuacja jest bardzo poważna(w tym leczenie kanałowe, korony, implanty)

wizyta u pani Elzbiety Kozery- Kuzmy to spokoj i zaufanie, ze wszystko bedzie dobrze zrobione....godna polecenia jest ta pani i jej profesjonalne podejscie..

Jestem już starszym mężczyzną. Przez trzydzieści lat omijałem gabinety dentystyczne.Od trzech lat jestem pacjentem Pani Doktor. Uratowała moje mocno zużyte uzębienie.Dziś cieszę się, co chętnie ujawniam w szczerym i szerokim uśmiechu. Systematyczne wizyty nie są koszmarem; trudno w to uwierzyć, ale chodzę z przyjemnością.Wyjątkowa kultura osobista, profesjonalizm i - co szczególnie ważne - serdeczność, wyrozumiałość i empatia, kruszące opory w najbardziej tchórzliwych chłopakach (szśćdziesięcioletnich także.)

Prawdziwy Lekarz z powołania!!!! Polecam wszystkim! Czy na kasę chorych, czy prywatnie. Milo, czysto, sympatycznie, bezboleśnie i przede wszystkim profesjonalnie! Leczenie zębów u Pani doktor to czysta przyjemność

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Bydgoszcz"?

Ortodontika
ul. 20 stycznia 1920 r 17/4