dr n. med. Elżbieta Mądro

Internista, CMD

Specjalista chorób wewnętrznych. Kierownik specjalistycznej Przychodnii Hematologicznej Instytutu Hematologii.

Diagnostyka i leczenie pacjentów z następującymi schorzeniami: nadciśnienie, cukrzyca, choroby metaboliczne, choroby szpiku kostnego (białaczki, chłoniaki, szpiczaki), szczególna opieka nad kobietami w ciąży (diagnostyka poronień, niedokrwistości) oraz nad kobietami w okresie menopauzy (nadciśnienie, infekcje dróg moczowych, osteoporoza, nietrzymanie moczu).

To bardzo sympatyczna pani doktor, połączenie wiedzy i fachowości z empatią, co zdarza się dość rzadko. Przy tym dobry diagnosta. Na pewno lekarz godny polecenia, któremu można zaufać.

Bardzo fajna Pani Doktor, kompetentna, zna się na swoim fachu zawsze trafne diagnozy. Polecam w 100%

Wspaniały lekarz. Z czystym sumieniem moge wszystkim polecić. Dzięki Pani doktor wiem, co mi dolega i jak mogę sobie z tym radzić.

Już parę lat prowadzi moją chotobę nowotworową. Zyję dobrze sie czuje ku zadziwieniu lekarzy że jeszcze chodzę. Ile w tym zasługi lekarza nie wiadomo Pan Bóg czuwa

Pani doktor ABSOLUTNIE z powołania. Tak po prostu i zwyczajnie lubi swój zawód i ludzi. Bardzo sympatyczna, ciepła , serdeczna i kompetentna. Poświęca pacjentowi możliwie dużo czasu i interesuje się kompleksowo wszystkimi problemami zdrowotnymi.Budzi zaufanie i zdecydowanie podnosi na duchu nawet jeśli się wie, że nie jest najlepiej. Jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach nie jest łatwo znaleźć lekarza, który troskliwie i profesjonalnie zajmie się pacjentem. Krystyna

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49