dr hab. n. med. Elżbieta Pluta

Onkolog, Radiolog

Pani Doktor ciągle w biegu, uśmiechnięta ale czasu dla chorego to ona nie ma . Milsza jak dostanie do fartucha , kompetencja budzi zastrzeżenie , wiedzy merytorycznej wiele to ona nie ma , dużo mówi ale w bieżących , nowych terapiach w ogóle się nie orientuje .Do chorych podchodzi tak , że niech czekają i tak umrą , nie szanuje ich czasu . Musi mieć szerokie plecy bo już ludzie skarżyli się na nią i nadal robi to samo . Wszystko każdemu załatwi ale tylko temu , kto wie jak się odwdzięczyć. Nie polecam takiego lekarza.

Wizytę u Pani Doktor zalecił mi mój ginekolog po zapoznaniu się w wynikami USG. Pani Doktor spóźniła się na swój dyżur (w placówce realizującej diagnostykę i leczenie w ramach NFZ) ok. 30 minut, a pierwszą pacjentkę przyjęła dopiero 10-15 minut po swoim wejściu do gabinetu, a potem pobiła rekord świata w redukcji kolejki pacjentek. Mianowicie, w ok. 25 minut "uporała się" z 7 pacjentkami. Dodam, że na korytarzu czekała ich początkowo ok. 20 (no, jakoś trzeba było nadrobić 40 minut obsuwy). Od innych czekających w kolejce dowiedziałam się, że to ...

Wizytę u Pani Doktor zalecił mi mój ginekolog po zapoznaniu się w wynikami USG.
Pani Doktor spóźniła się na swój dyżur (w placówce realizującej diagnostykę i leczenie w ramach NFZ) ok. 30 minut, a pierwszą pacjentkę przyjęła dopiero 10-15 minut po swoim wejściu do gabinetu, a potem pobiła rekord świata w redukcji kolejki pacjentek. Mianowicie, w ok. 25 minut "uporała się" z 7 pacjentkami. Dodam, że na korytarzu czekała ich początkowo ok. 20 (no, jakoś trzeba było nadrobić 40 minut obsuwy). Od innych czekających w kolejce dowiedziałam się, że to nie pierwsza taka galopada.
Mój pobyt w gabinecie trwał całe 3 minuty! Podczas wizyty nie dowiedziałam się absolutnie nic, a wrażenie pośpiechu było tak wyraźne, że nie miałam odwagi zadać jakiegokolwiek pytania. Badanie wyglądało jak pobieżna rewizja na lotnisku, szybkie poklepywanie tu i ówdzie, trochę pod pachami i już. Na wizytę lekarską przyniosłam wcześniej zrobione (prywatnie) wyniki badań USG z wyraźną sugestią do wykonani biopsji i na skierowanie na biopsję liczyłam, ale Pani Doktor w 30 ostatnich sekundach wizyty oświadczyła, że "zrobimy" jeszcze jedno badanie USG i to ko-nie-cznie w pracowni tej przychodni NFZ, w której ona przyjmuje. Na skierowaniu zamieściła dopisek "na cito!". Przy czym zapewniła, że wszystkiego o terminie badania dowiem się w u Pań w rejestracji. Owszem, dowiedziałam się - najbliższy możliwy do ustalenia termin badania USG przypada na listopad (a mamy sierpień), ale jak mam napisane CITO! na skierowaniu to powinnam stać pod drzwiami pracowni radiologa i liczyć na to, że zgodzi się mnie przyjąć bez rejestracji. I tak co wtorek. Do skutku.
Tak kopnięta w dupę nie byłam nigdy w życiu.

Jeśli zależy ci, żeby posiedzieć na korytarzu w kolejce 1-2 h i zobaczyć w biegu pania doktor - to jest to lekarz dla Ciebie. Pani doktor powinna brać udział w konkursie na sprint odfajkowywania pacjentów ! Lekarz z tą specjalnością powinien szczególnie zadbać o pacjenta, natomiast będąc w poczekalni liczyliśmy ilu pacjentów wejdzie w ciągu kwadransa... w ciągu pierwszego 8 a w ciągu kolejnego"odbębniła" 9ciu ! I to ma być lekarz ?

Miła jako człowiek , uczynna ale jej kompetencje zawodowe wątpliwe . Ma się odczucie, że nie ma co za dobrze robić bo to i tak nowotwór a więc przeżycie krótkie. Na trudne pytania odpowiada od niechcenia i zu śmiechem bo sprawa jej niedotyczy więc nie jest ważna treść wypowiedzi. Zdecydowanie nie polecam jako lekarza w tej specjalności .

Lekarz z powołania, który bardzo dobrze rozumie pacjenta i dla każdego znajdzie ciepłe słowo

jest to lekarz,ktorybardzo mi pomogl w moich klopotach zdrowotnych, nie szczedzil nawet swojego prywatnego czasu. Goracco polecam.

Leczenie u tego lekarza czyści nam kieszenie. Naprawdę brak pomocy merytorycznej czlowiekowi choremu onkologicznie.Sądzi, że jak człowiek ma chorobę onkologiczną to jest i tak stracony.Liczy tylko na pieniądze, myśląc że człowiek jest w desperacji i jak hojnie wynagrodzi to pomoże. Brak godności i etyki lekarskiej. Nie polecam nikomu takiego lekarza. Może jako wykładowca się sprawdza.

Leczenie u tego lekarza czyści nam kieszenie. Naprawdę brak
pomocy merytorycznej czlowiekowi choremu onkologicznie.Sądzi,
że jak człowiek ma chorobę onkologiczną to jest i tak
stracony.Liczy tylko na pieniądze, myśląc że człowiek jest
w desperacji i jak hojnie wynagrodzi to pomoże.

Bardzo dobry lekarz onkolog.Godny polecenia.Bardzo miła ,super-kompetentna Pani Doktor.Bez zniecierpliwienia,przejmująca się pacjentem sprawia,że czujemy się zaopiekowani a to bardzo ważna "rzecz" w tej chorobie.Duża wiedza.

Pani Doktor to bardzo dobry człowiek, zajmuje się moim tatą od ponad pół roku. Walczymy razem.

Bardzo miła Pani Doktor nie budzi lęku.Można Ją o wszystko zapytać,zawsze odpowie bez zniecierpliwienia.