Radiolog Kraków

lek. dent. Beata Świątkowska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.
Opinia dodana przez: Joanna
Kraków Radiolog lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Specjalista leczenia bólu, Chirurg ortopeda

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

wizyta już od 100
Dobry lekarz, bardzo dobry operator, niestety umiejętności w zakresie diagnostyki dość przeciętne zarówno jeśli chodzi o USG jak i MRI. Nie polecam osobom ze skomplikowanymi schorzeniami stawu kolanowego.
Opinia dodana przez: Benedykt

dr hab. n. med. Elżbieta Pluta

Onkolog, Radiolog

ulica Garncarska 1

Wizytę u Pani Doktor zalecił mi mój ginekolog po zapoznaniu się w wynikami USG.
Pani Doktor spóźniła się na swój dyżur (w placówce realizującej diagnostykę i leczenie w ramach NFZ) ok. 30 minut, a pierwszą pacjentkę przyjęła dopiero 10-15 minut po swoim wejściu do gabinetu, a potem pobiła rekord świata w redukcji kolejki pacjentek. Mianowicie, w ok. 25 minut "uporała się" z 7 pacjentkami. Dodam, że na korytarzu czekała ...

dr n. med. Elżbieta Łuczyńska

Radiolog

Oddział NZOZ "SONO-X " Sp z o.o.
Pomorska 10/1

Swietny specialista najlepszy radiolog wd mnie w Polsce ,prowadzi mnie z piersiami od 20 lat ,zyczliwa,kieruje dalej
Opinia dodana przez: Magda

lek. med. Wojciech Niemczuk

RTG, Radiolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Badanie w ramach NFZ. Nie nabyłam nowych obrażeń psychicznych, ani fizycznych podczas tego USG, co było dla mnie w tamtym czasie naprawdę istotne + co nie jest tak oczywiste i często spotykane w przypadku badań/wizyt w ramach funduszu lekarz odnosił się w normalny sposób do pacjenta, a nawet sprawiał wrażenie osoby zrównoważonej psychicznie, nawet był miły i rzeczowo odpowiadał na pytania. Szok.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Andrzej Fedak

im.zeromskiego krakow

Kraków

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Niedosc ,ze pan doktor opowiadal dowcipy nie na miejscu, to wystawil błędna diagnoze narządu dodatkowo sugerująć zmiany rakowe i szybka biopsje. Miesiac wyjęty z życia dopoki nie trafiłam do innych lekarzy na usg, ktorzy wystawili calkowicie inna diagnoze niz pan doktor, okazalo sie,ze pan doktor pomylil węzły chlonne ze śliniankami. Nie rozumiem jak radiolog moze wystawic pacjentowi diagnoze zmian rakowych bez badań a dodatkowo pomylić narządy.

lekarz Marcin Kulpa

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14

Ciotka z Krakowa przyjechała bo ząb ja rozbolał. Nie wiem czemu wlazła na usg brzucha , bo dr nie robi rtg zębów. Ktoś ją żle skierował. Ale to nic, miała dwa w jednym, i przy okazji dr jej prześwietlił kolano a zakończył na kręgosłupie. Niesamowita perfekcja. Nie spotkałem się z czymś takim. Pozdrawiam Kraków.
Opinia dodana przez: Dariusz z rodziną

lekarz Bogdan Dudkowski

Radiolog

SOFIMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Sofimed
ulica Norymberska 10 C/101

Fantastyczny lekarz, świetny fachowiec i dobry człowiek! POLECAM!!!

lekarz Piotr Skrzyński

Pediatra, Radiolog

ulica Norymberska 10 C/101

Świetnie zdiagnozował dzieci: jedno już po operacji, drugie z pomocą Pana doktora udało się szybko wyleczyć. Dziękuję i POLECAM

lek. med. Paweł Kwasek

Ultramedica
marsz. Józefa Piłsudskiego 36/1

Dziękuję za pomoc Panie Pawle. cztery wizyty i każda udana. Bałam się ale na szczęście jest wszystko ok. Komunikatywny i uprzejmy doktor.
Opinia dodana przez: Nati

Radiolodzy w Krakowie