dr Andrzej Fedak

Radiolog

1,7
1,4
1,6

Omijać szerokim łukiem wyszłam z diagnozą BIRADS IV ze wskazaniem na biopsję . Po konsultacji onko i usg u innego DOKTORA (BIRADS II) okazało się że to zwykłe drobne torbieliki ..... Cudowne ozdrowienie ??? ......nie sądzę!!!!!! NABIJANIE KASY !!!!!

Omijać szerokim łukiem wyszłam z diagnozą BIRADS IV ze wskazaniem na biopsję .
Cudowne ozdrowienie ???
......nie sądzę!!!!!!
NABIJANIE KASY !!!!!

Najgorszy lekarz, zero kultury, zero pomocy i zerowe umiejętności :( Żarty kompletnie nie na miejscu... Zdecydowanie nie polecam!

Najgorszy lekarz, zero kultury, zero pomocy i zerowe umiejętności :(
Żarty kompletnie nie na miejscu...
Zdecydowanie nie polecam!

O ile mi wiadomo to pan doktor Fedak nie jest radiologiem tylko chirurgiem. A kultury osobistej, dobrecho wychowania, klasy i taktu BAARDZO mu brakuje.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Niedosc ,ze pan doktor opowiadal dowcipy nie na miejscu, to wystawil błędna diagnoze narządu dodatkowo sugerująć zmiany rakowe i szybka biopsje. Miesiac wyjęty z życia dopoki nie trafiłam do innych lekarzy na usg, ktorzy wystawili calkowicie inna diagnoze niz pan doktor, okazalo sie,ze pan doktor pomylil węzły chlonne ze śliniankami. Nie rozumiem jak radiolog moze wystawic pacjentowi diagnoze zmian rakowych bez badań a dodatkowo pomylić narządy.

Gdyby nie niewybredne komentarze byłoby ok.

Gdyby nie niewybredne komentarze byłoby ok.

Zero kultury i profesjonalizmu. Osobiście odradzam.

Zero kultury i profesjonalizmu. Osobiście odradzam.

pan doktor jest swietnym specjalista ale powinien sie nauczyc kultury i zasad dobrego wychowania bo nigdy nie wiadomo kto bedzie jego pacjentem pech bo sam jestem lekarzem i nie przywyklem do niekulturalnego traktowania swoich pacjentow