lekarz Elżbieta Przech

2,2

Nie mam zgody na takie traktowanie z lekceważeniem pacjenta przez specjalistę. Kilka miesięcy czekania na wizytę . 400 zł na badania. Rozbity dzień w pracy. Dojazd do gabinetu a Pani Doktor nie przyjmuje bo bo co uwaga ma zepsuty domofon !!!! Tlumaczy później że zorientowała się po mojej godzinie wizytowej a o tym fakcie poinformowała mnie pacjentka która przede mną wychodziła. Nikt nie odebrał telefonu również. Teraz muszę umówić nowego specjalistę a wyniki badań będą już nieaktualne. I nikt mi za to pieniędzy nie zwróci. Bezczelność do kwadratu.

Bezczelność do kwadratu.

Pani dr internista, diabetolog, rodzinny teraz endokrynolog Super tylko, że to tytuły dla kasy bo specjalistów brak Koszt wizyty 250zł Efekt jak u każdego przeciętnego lekarza

Polecam. Mocno polecam, cierpliwa, dokładna. Jestem zaskoczona znajomością cukrzyca. Byłam u wielu diabetologów i każda wizyta 5 minut, kończyła się receptą na insulinę. Pani Elżbieta podała mi lek doustny. Średnia cukrowa spadła w 3 miesiące z 8:45 do 6:40. Do dziś nie wstrzymuje się. Dodam że było to 5 lat temu.

Potrzebowałam pomycy dla 12 letniej Córki ,stan ciężki po operacji onkologicznej, wymagane leczenie endokrynologiczne i chociaż Pani doktor nie leczy dzieci , nie mając swojego endokrynologa bo nasza droga po operacji dopiero się zaczynała a stan Córki po operacji był mocno niepokojący Pani doktor przyjęła na Cito i odpowiednio zareagowala dzięki Pani doktor nie doszło do nieszczęścia!!! Pani doktor z zaangażowaniem pomogła i wytłumaczyła nasze leczenie. Bardzo jestem wdzięczna i dziękuję i polecam z całym sercem. Dziękujemy.

Byłam na pierwszej wizycie, jestem w ciazy. Zlecone badania, chciałam umówić się na wizytę z wynikami, nie odpowiada na tel, SMS, nic kompletnie. Zero kontaktu. Nieprofesjonalne podejście. NIE POLECAM!

Pierwsza wizyta/koszt kazdej wykonanej w przychodni 100zł/ z nadzieją na pomoc .Pani dr bardzo uprzejma miła obiecująca pomoc Następne zwodzenie ale jeszcze Trzeba zrobic badania oczywiscie na swoj koszt to zrozumiałe Dalsze wizyty z miernym efektem ale tak moze byc Pozniej juz cieżko się umowic bo pani dr jest bardzo zajęta Pracije w bardzo wielu miejscach Poznie to juz muszę szukac gdzie indziej pomocy Trafiam do Natury w Radomsku do kardiologa ktory mi pomaga Wyciąga mnie dosc szybko z moich problemow zdrowotnych /POLECAM DR KAZIMIERCZAK/ I co zong tam tez przyjmuje pani dr Przech jako diabetolog i tez roznie ma opinie Wielu ocenia jak ja czyli zaczyna niby dobrze ale jak juz trzeba cos wnikliwiej to jest problem

To jest jedyny lekarz z jakim się spotkałam co bada przez ubranie i stawia nawet diagnozy co słyszy Mnie nie pomogła ani jako internista ani jako diabetolog kiedy wyszedłem ze szpitala z zaleceniem dalszej kontroli lekarza rodzinnego i diabetologa Cukry wariowały jak szalone przez poł roku pani dr odchudza£a mnie z kosci na osci i oprocz odchudzenia i słabosci nie zyskałem nic z wyjątkiem depresji Udalem się prywatnie zupełnie gdzie indziej i dzisiaj nie mam juz takich problemów a osiągnąłem to w tydzien po leczeniu przez diabetologa ,ktorego poleciła mi pacjentka z przychodni Ona tez nie mogła liczyc na unormowanie będąc pod opieką p. dr Przech Wszystkim "trudnym"pacjentom dr Przech polecam dr Skowron w Częstochowie Pozdrawiam zawiedziny pacjent

Na początku nawet robi nie takie zle wrazenie/zwlaszcza prywatnie/ Wydaje się ze jest konkretna i rzeczowa Ale z czasem się zmienia zwłaszcza gdy to wymaga od niej juz większego wykazania się Wtedy wycofuje się rakiem i kończy się początkowe zaangazowanie

Zawiodłam się na tej pani Znajomość diabetologii to duża przesada w jej przypadku trzy specjalizacje wydaje sìę pokrewne i wiedza któ rą ja laik tez mam a jak poczytam w internecie to chyba moja jest duźo większa Przykre ze mamy takich lekarzy na ktorych wiedzę i umiejętności nie mozna liczyc Pytam kto im daje te tytuły