lekarz Elżbieta Wawrzynek

Na początku tego roku poddalam się korekcji ust u doktor Elżbiety. I od tego czasu ciesze siezupelnie inną twarzą. Usta miałam zniekształcone, z bardzo wąską górną wargą. Po zabiegu moja twarz wygląda o wiele delikatniej i wreszcie nie wyglądam jakbym była cał czas zła czy smutna. W grudniu wybieram się na wampirzy liftin, bo mam problem z uczuleniami na inne preparaty. Koleżanka robiła to w sierpniu i efekt zapiera dech w piersiach.

A ja jestem wierną fanką kwasu hialuronowego! To jest cudowny specydik. U Pani Doktor Elzbiety Wawrzynek miałam robioną korekcję ust. Zdecydowałam się na delikatne powiększenie warg- w końcu nie wyglądam jakbym była zla i zaciskała usta. Różnica jest bardzo naturalna i pięknie pasuje do mojej twarzy. Az milo się teraz w lustrze przeglądać.

Jestem klientką Medkorn od ponad roku. Zaczełam od botoksu, a mam na koncie już mezoterapię dłoni i pierwszy zabieg depilacji laserowej. Czuję się tam bardzo dobrze, panie potrafią wysłuchać i wytłumaczyć jaki zabieg i jak będzie przeprowadzany. Daje max punktów.

Polecam Panią doktor Elżbietę z całego serca. To lekarz z powolania i z wielką wiedzą. Miałam okazję poznać ją jako pacjentka ponad dwa lata temu i od tego czasu plecam wszytsk. Doradziła i przeprowadziła u mnie zabieg, który po wielu latach zliwkidowal paskudną bliznę na twarzy. Świetny fachowiec, który potrafi pomoc! Każdej pani, ktora chce coś u siebie zmienić na lepsze gorąco polecam!!!!

Pani dr jest doskonale wtajemniczona w zabiegi med. estetycznej. Podczas zabiegu czuję sie pewnie wiem, że pani dr ma odpowiednie umiejętności i wiedzę. Byłam już na 3 spotkaniach. rRaz na mezoterapii ponad rok temu, 2 razy na kwasie hialuronowym na twarz i w korekcie ust. bardzo dobre i naturalne efekty.

Wciąż poszukujesz " Świętochłowice"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10

Wyzwolenia 35/III
41-600 Świętochłowice
Panewnicka 29
40730 Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
40-040 Katowice
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska