lek. med. Anna Kominko

Studiowałam w Collegium Medicum UJ, gdzie uczęszczałam na kursy, brałam udział w pracy kół naukowych i działałam w dziale ds. edukacji medycznej. Staż odbyłam w szpitalu MSWiA w Katowicach, gdzie w trakcie pandemii zdobyłam ogromne doświadczenie. Pracowałam w ramach przychodni POZ. Obecnie jestem w trakcie spec. z położnictwa i ginekologii w Oddziale Klinicznym Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej w Szpitalu nr 2 w Bytomiu. Uczestniczę w licznych kursach i konferencjach.

Pani Doktor godna polecenia, niezawodna, zawsze znajdzie czas, dokładnie wytłumaczy każdą rzecz. Przesympatyczna osoba, atmosfera w gabinecie zawsze przyjazna. Goraco polecam!

Pani dr Anna przesympatyczna osoba bardzo pomocna rozwiewa wszystkie wątpliwości bardzo dokładną nie lekceważy kompletnie nic ....od pierwszego spotkania z Panią dr.w szpitalu w Bytomiu podeszła do mnie bardzo miło przebadała dokładnie wytłumaczyła cały strach że mnie wszedł ....nawet Pani dr.operowala mnie zawdzięczam jej bardzo dużo i dziękuję że właśnie w tym czasie miała dyżur to był cud ...polecam z całego serca taki lekarz to perełka która zdążą się raz na naście lat

Super lekarz. Kompetentna, miła i z odpowiednim podejściem do pacjenta. Wszystko wytłumaczyła. Badanie bardzo delikatne i w dobrych warunkach.

Wspaniały, bardzo empatyczny lekarz. Dokładnie tłumaczy wszystkie zalecenia oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości. Trafiłam do szpitala z dużym krwawieniem i przez cały pobyt czułam się bardzo zaopiekowana.

Wspaniały lekarz. Pani dr.Ania zawsze pomocna, pełna empatii. Leżąc na patologi ciąży przychodziła mnie odwiedzać pytać jak się czuje . Kiedy już urodziłam także przyszła do nas. Kiedy tylko potrzebowałam pomocy mogłam na nią liczyć. Duża wiedza , zawsze wykonując badania robiła to bardzo dokładnie i wszystko jasno tłumaczy. Pani dr.to Anioł ❣️. Z czystym sumieniem mogę polecić z całego serca.