dr n. med. Elżbieta Wożniak

1,7
1,6
1,5
1,4

Bardzo nie polecam Pani doktor. Ciężko kierować takie słowa wobec kobiety, która nie ma za grosz empatii, współczucia ani ogłady. Usłyszałyśmy z mamą najgorsze słowa, ponieważ mama porusza się na wózku. Ma sprawne nogi, ale ma przykurcze, które uniemożliwiają jej poruszanie się samodzielnie. Pani W. Stwierdziła, że w tym stanie nie mamy czego szukać u niej a "miejsce bytowe osoby niepełnosprawnej jest na wózku, a nie w ośrodku rehabilitacji". Żadna osoba, której nogi przestały ją trzymać, nie chciałaby tego usłyszeć. Poniżające zachowanie, karygodne słowa, krzyczała, Machała rękoma, była niezrównoważona, pobudzona ...

Pani W. Stwierdziła, że w tym stanie nie mamy czego szukać u niej a "miejsce bytowe osoby niepełnosprawnej jest na wózku, a nie w ośrodku rehabilitacji". Żadna osoba, której nogi przestały ją trzymać, nie chciałaby tego usłyszeć. Poniżające zachowanie, karygodne słowa, krzyczała, Machała rękoma, była niezrównoważona, pobudzona i bardzo niemiła. Mama płakała słysząc jej słowa, ale Pani mimo tego, zwyczajnie olewała mamy uczucia, wręcz traktowała ją jak powietrze, twierdząc, że to ona jest specjalistą. Obraz nerwicy, furii, frustracji i pogardy. Ogólna niechęć do pomocy.
Żałuję, że mama musiała to wszystko usłyszeć od kogoś, kto zobowiązał się służyć człowiekowi, choremu człowiekowi.

Przestrzegam przed Panią doktor. Wyjątkowo nie miła osoba. Pacjent traktowany jak zło konieczne. W rozmowie agresywna i nieżyczliwa

Pani doktor przyjęła mnie na wizytę, mimo tego że spóźniłem się prawie 3 godziny. Poświęciła mi dużo czasu i wytłumaczyła wszystko dokładnie. Jestem zadowolony z wizyty.

Zdecydowanie NIE polecam tej Pani, na miano lekarza nie zasługuje. Podejście do pacjenta po wypadku jest takie, jakby przeszkadzał jej oddychać. W trakcie wizyty czułam się jak obrzydliwy robal. Trudno, bez skargi się nie obejdzie. W pełni popieram propozycję wysłania tej Pani na wieczną kuroniówę, byle dalej od służby zdrowia.

Szanowni Państwo Decydenci w Służbie Zdrowia, prosze uprzejmie wywalcie Sz.P. Elżbiete Woźniak na zbity pysk za jej arogancje i lekceważenie pacjentów. Chyba już pora żeby sie przyjrzec tej Pani. Pozdrawiam. D.P.

Bardzo nieuprzejma lekarka, niezainteresowana pacjentem i jego zdrowiem, nieżyczliwa, z pretensjami, odnosząca się w sposób zupełnie nie do przyjęcia. Co do kompetencji trudno ocenić, gdyż nie wypowiedziała się.

Zdecydowanie potwierdzam powyższe opinie, nieuprzejma, arogancka, chyba nie lubi swojej pracy, lub traktuje pracę jako karę. Niepotrzebnie zajmuje etat.

Niezbyt dobry kontakt z pacjentem. Podczas wizyty czułem się jak numerek do odfajkowania, a nie jak pacjent.

Wyjątkowo arogancka i bardzo, bardzo nieprzyjemna lekarka. Nawet w najmniejszym stopniu nie była zainteresowana moim problemem .Na wizytę u " Szanownej Pani Doktor" czekałem od stycznia 2011 do czerwca 2011. Jestem inwalidą I grupy, poruszam się o dwóch kulach i mam bardzo niską rentę /nawet z doliczonym dodatkiem opiekuńczym/. Nie mam rodziny.Każdy wyjazd z mojej miejscowości do lekarza jest dla mnie wielkim problemem organizacyjnym. Nie stać mnie na prywatne wizyty domowe.Ta wizyta była dla mnie bardzo ważna. Niestety Pani doktor swoim zachowaniem pogłębiła i tak już bardzo ciężki codzienny mój ...

Wyjątkowo arogancka i bardzo, bardzo nieprzyjemna lekarka.
Jestem inwalidą I grupy, poruszam się o dwóch kulach i mam bardzo niską rentę /nawet z doliczonym dodatkiem opiekuńczym/. Nie mam rodziny.Każdy wyjazd z mojej miejscowości do lekarza jest dla mnie wielkim problemem organizacyjnym. Nie stać mnie na prywatne wizyty domowe.Ta wizyta była dla mnie bardzo ważna. Niestety Pani doktor swoim zachowaniem pogłębiła i tak już bardzo ciężki codzienny mój stres. Właściwie to zostałem upokorzony i potraktowany jak śmieć. Pani absolutnie nie powinna pracować z ludźmi.Lekarz to ciężki i bardzo odpowiedzialny zawód, ale najważniejsze - lekarz powinien mieć serce a nie głaz. Nikt tej Pani nie zmuszał by kończyła studia medyczne a skończyła je na koszt podatnika czyli pacjenta i to właśnie Jemu PACJENTOWI należy się właściwy szacunek.
Nikomu, absolutnie nikomu nie polecam tej lekarki. Czy zna się na medycynie i leczeniu nie wiem. Ale wiem jedno - wszystkie choroby są psychosomatyczne i od stosunku lekarza do pacjenta bardzo dużo zależy. Pani doktor niewątpliwie nie lubi ludzi i swojej pracy. Może powinna zmienić zawód. Rozżalony pacjent.

Zdecydowanie arogancka i nieuprzejma, z wyrzutami i olewczym podejściem co do osoby pacjenta. C. do kompetencji trudno mi się wypowiedzieć