Filtruj terminy

Ortopeda Konstancin-Jeziorna lek. med. Rafał Konieczny

stocer
kielce
Konstancin-Jeziorna

dołączam się do pozytywnej opinii na temat zdolności i i zaangażowania do pacjentów Pana Rafała operował mi 10 lat temu kręgosłup w odcinku szyjnym i do tej pory jest wszystko ok Szacunek dla wiedzy i serca do pacjentów
Opinia dodana przez: andrzej

Centrum Rehabilitacji im.prof. M.Weissa "STOCER" Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej

Konstancin-Jeziorna

Pan Doktor jest lekarzem z powołania. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile dany przypadek wymaga. Jest dokładny i profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Bardzo miły i uprzejmy, zawsze odpowiada na pytania pacjenta. Polecam .
Opinia dodana przez: Urszula

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Traumatolog, Ortopeda

Zespół Lekarzy Specjalistów - Lecznica Grapa
ulica Piłsudskiego 3A
05-510 Konstancin-Jeziorna

O obecnej służbie zdrowia mówi się zazwyczaj źle. Częściej na nią narzekamy. A ja chciałabym podzielić się pozytywną opinią na temat warszawskiej Kliniki i Polikliniki Neuroortopedii i Neurologii, kierowanej przez prof. dr. hab. med. Roberta Gasika.
Dziękuję neurochirurgom za przywrócenie mi sprawności i pomoc w powrocie do normalnego życia. Zgłosiłam się tu po operacji kręgosłupa przeprowadzonej w innej placówce 4 lata temu. Po raz pierwszy zetknęłam się z tym ...
Opinia dodana przez: Jolanta l. 70

Przychodnia Rehabilitacyjna
Gąsiorowskiego 12/14
05-510 Konstancin-Jeziorna

Serdecznie dziękuję Panu doktorowi za fachową opiekę i pomoc.
W sytuacji, gdy inni lekarze nie dawali mi szansy na wyzdrowienie, Pan doktor dokonał rzeczy niemożliwej. Jako jedyny podjął się dwuetapowego leczenia operacyjnego spowodowanego przewlekłym zakażeniem endoprotezy OSS lewej kości udowej, stawu biodrowego i kolanowego.
Pełen profesjonalizm, niebywale wysoka kultura osobista oraz kompletna wiedza merytoryczna.
Gorąco polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Jan

STOCER

Konstancin-Jeziorna

Wyjątkowy lekarz, kompetentny, zawsze uprzejmy, z życzliwością podchodzi do pacjenta, tłumaczy leczenie, troskliwy, godny polecenia ortopeda.
Opinia dodana przez: Martyna

Centrum Kształcenia i Rehabilitacji

Konstancin-Jeziorna

Witam, pana doktora poleciła mi koleżanka, jestem po 3 operacjach kolana (źle wkręcona śruba przy wykonaniu rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego). Pan doktor przyjął mnie w swoim prywatnym gabinecie na ul Ratuszowej. Nie umiał nawet otworzyć moich płyt z badaniami na komputerze wzywał Panią która z nim współpracuje, nie udało mu się niestety otworzyć żadnej z nich, więc zaniechał tego procederu, podejrzewam że stwierdził że ma rentgen w oczach i nie ...
Opinia dodana przez: Edka

Stocer
Wierzejewskiego11
Konstancin-Jeziorna

Wspaniały lekarz i specjalista. Moja endoproteza biodra wstawiona profesjonalnie działa bez zarzutu. Moje szczere uznanie i podziękowanie.
Opinia dodana przez: Zbyszek

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. Z.O.O.
ulica Wierzejskiego 12
05-501 Konstancin-Jeziorna

Wspaniały lekarz i profesjonalista a przede wszystkim człowiek. Bardzo dokładnie wytłumaczył mi na czym polega moja choroba i jak się pozbyć jej efektów. Wspaniałe podejście do pacjenta, a jego uprzejmość przekracza wszelkie granice. Nie miałem do czynienia z innymi lekarzami z oddziału 5 STOCER, ale myślę że bycie profesjonalistą w tym co się robi, to jest chyba ich wszystkich motto zawodowe. A pan Rybarczyk w tym przewodzi. Polecam z całego ...
Opinia dodana przez: Łukasz

STOCER

Konstancin-Jeziorna

Pani doktor przyjęła mnie na wizytę, mimo tego że spóźniłem się prawie 3 godziny.
Poświęciła mi dużo czasu i wytłumaczyła wszystko dokładnie. Jestem zadowolony z wizyty.
Opinia dodana przez: Tomasztom.pieciukiewicz@gmail.

Konstancin-Jeziorna

Kawał chama i nic więcej. Teksty do mojej żony na przyjęciu do szpitala: Pani nie wygląda na cierpiącą, my tu nie leczymy bólu, tylko niedowłady. Pacjentów z ulicy nie przyjmujemy. Przepisze Pani nowy lek to przejdzie - a wcześniej: ma Pani kręgosłup w rozsypce, to będzie bardzo poważna operacja. Żona się popłakała. Od 2 miesięcy ma mocne wskazanie na operację, rehabilitacja przynosi odwrotny skutek. Przepraszam Panie lekarzu - nie daliśmy ...

Ortopedzi w mieście Konstancin-Jeziorna