dr n. med. Eryk Dłuski

Chirurg dziecięcy

Byłam na wizycie u Pana doktora dwukrotnie na kontroli z niemowlakiem. U nas szczęśliwie wszystko było w porządku. Być może Pan doktor ma wiedzę, nie podważam tego, natomiast w żaden sposób się z tą wiedzą nie dzieli. Nie mówię tu o jakiś szczegółach niezrozumiałych dla laika bo nie o to chodzi, ale dosłownie kilka zdań komentarza byłoby wskazane. Liczyłam na jakiekolwiek rady, wskazówki na co zwracać uwagę np. przy noszeniu niemowlaka, czy czego unikać, by nie zaszkodzić stawom itp. Niestety od doktora nie usłyszałam zupełnie nic, poza tym, że obraz usg jest prawidłowy i kiedy zgłosić się na kolejną kontrolę. Przy następnej wizycie sama zadałam konkretne pytanie a odpowiedź Pana doktora ograniczyła się do zdawkowego "tak". Nie napiszę, że Pan doktor jest nieuprzejmy, bo tak nie jest, ale zdecydowanie komunikacja czy nawiązywanie relacji nie są jego mocną stroną. Właściwie to nigdy w życiu nie byłam na żadnej wizycie lekarskiej, gdzie lekarz wypowiedziałby mniej słów od Pana Dłuskiego.

Absolutnie nie polecam. Byłam na wizycie u pana dokotora z rocznym synkiem. Pomijajac fakt iz pan dokotor najpierw zawiązywał sobie buta oraz otrzapał spodnie, a potem tymi samymi rekoma badał mojego synka (oczywiście nie myjąc ich w miedzyczasie), to zachwywał się w sposób bardzo arogancki i opryskliwy. Nie tylko ja byłam zbulwesowana tym zachowaniem. Pacjentka z którą rozmawiałm w recepcji przypadkowo, odniosła takie same wrazenie. Pan dokotor powinien chyba pamietac o tym iz higiena i kultura sa bardzo wazne w pracy lekarza - szczególnie lakarza który ma kontakt z małymi pacjentami.

pan doktor ma konkretne podejście do problemu, w końcu jest chirurgiem. często bedąc u pediatrów widzę starania aby zauroczyć elokwencją nas rodziców ale to przecież nie o to chodzi...no chyba , że rodzicom niedowartościowanym oj a my też czasami nie jesteśmy bez winy. Zgosiłam sie do doktora , gdyż u mojego dziecka wykryto dysplazję stawu biodrowego lewego. Doktor poprowadził nasą córeczkę tak, że teraz radośnie chodzi i śladu nie ma po chorobie...no i był całkiem miły. Goraco polecam a humorki może mieć każdy ...doktor też człowiek. najwazniejsze aby pomógł dziecku.

przepraszam serdecznie doktora za moją pomyłkę w zaznaczeniu punktacji... oczywiście poprawiam to natychmiast i jeszcze raz gorąco polecam doktora - Blondynka Beata

Zdecydowanie polecam pana doktora. Mam dwoje dzieci, synka i starszą córeczkę i od 5 lat pozostają dzieci pod opieka doktora Dłuskiego. Jest kompetentny, bardzo sprawnie wykonuje usg bioderek a konsultacje są profesjonalne i na temat. malkontentom polecam sdecydowanie innego doktora. pozdrawiam. Beata

pozdrawiam. Beata

u doktora byłyśmy z moją córką jak miała 3 miesiące, miała to być konsultacja bo jeden ortopeda stwierdził że nie podoba mu się jedno z bioderek (podejrzewał dysplazję). po badaniu dr stwierdził że cytuję "muszę panią zmartwić, ma pani całkowicie zdrowe dziecko" dodam tylko że pokazałam mu poprzednie badania i rtg stawów biodrowych. tak więc wyszłam od lekarza zadowolona i szczęśliwa że malutka jest zdrowa, za jakiś tydzień czy dwa miałam wizytę państwową i coś mnie podkusiło żeby iść i pokazać dziecko jeszcze jednemu lekarzowi. Pani doktor obejrzała usg (było ich już 4!, i rtg) powiedziała że nic z tego nie rozumie bo na usg opis był taki: pierwszy lekarz - "podejrzenie dysplazji", drugi (ten o którym piszę) "brak dysplazji, stawy prawidłowe" a pani doktor stwierdziła że z usg wynika że jest ok a z rtg jest obustronna dysplazja i wsadziła małą w poduszkę frejki (nie chcąc jej robić prześwietlenia), nosiłyśmy poduszkę 6 tygodni po czym zrobiłyśmy zdjęcie i poprawa była minimalna. Teraz mamy rozwórkę koszli (to jest dopiero masakra), mała jest uziemiona ma ponad 5 miesięcy, chce siadać, przekręcać się i nie może! a wszystko przez pana doktora który wcześniej nie zauważył tej wady! odradzam

Zdecydowanie bardzo dobry lekarz - polecam. Wzbudza zaufanie, jest kompetentny, a jego zalecenia przynoszą pożądane efekty.

Córka miała robione usg bioderek przez dr. Dłuskiego. Wizyta trwała 5 minut łącznie z rozebraniem i ubraniem miesięcznego dziecka. Pan doktor chyba bardzo się spieszył, bo np pokazał mi przez 5 sekund rysunek na kartce, jak nosić dziecko. Bez żadnego komentarza, nie miałam możliwości zadania pytań.

A ja ma zdecydowanie inne zdanie o doktorze...jego zalecenia pozwoliły na uniknięcie dużych komplikacji po wykonanym zabiegu przez innego lekarza u mojego synka...w trakcie wizyty był miły , sympatyczny, odpowiadł na wszystkie moje niezgrabne pytania. polecam choc i znajdą się tacy, którzy lubią pisać wszystko na nie...

Moja córeczka miała wykonane USG i rentgen stawów biodrowych w szpitalu bielańskim i pani dr zaleciła rozwórkę koszli. pan doktor wykonał swoje badanie USG i nie stwiedził konieczności noszenia rozwórki a otrzymany pózniej opis zjęcia ze szpitala potwierdzi diagnozę doktora,że stawy u mojego dziecka sa całkowicie prawidłowe. jestem panu doktorowi bardzo wdzięczna,ze tak profesjonalnie zaopiekował sie naszym dzieckiem i uchronił naszą córeczkę przed niepotrzebnym leczeniem. Gorąco polecamy.