Ewa Banach

Z przykroscia musze powiedziec, ze dawno nie spotkalam tak niemilego lekarza, ktory zamiast wyslac na badania odczytuje wyniki z ksiazki - jakie powinnam miec wyniki. No wlasnie, byc moze powinnam, ale pani dr nie miala ochoty sprawdzac, wolala zalozyc. Gdy poprosilam o skierowanie na badania przed wypisaniem tabletek to sie mocno zdziwila i stwierdzila ze nie sa mi w ogole potrzebne, po czym wypisala mi tabletki, nazwa tabletek widniala na dlugopisie pani dr, karteczkach z biurka i na plakatach ktorymi oklejona byla sciana gabinetu. Niestety po tabletkach czulam sie fatalnie (nudnosci, migreny, dretwienie i bole konczyn dolnych), zadzwonilam wiec do pani doktor i uslyszalam, ze to niemozliwe by tak nowoczesne i slabe tabletki wywolaly takie objawy. Zero zainteresowania pacjentem!!

ja chodziłam do pani doktor do medicusa od kilku lat. niestety ostatnio mnie rozczarowała i więcej do niej nie pójdę. Cała wizyta trwała 2 minuty bolał mnie brzuch promieniował na plecy ona spojrzała powiedziała, ze nic nie widzi i to wszystko

Bardzo dobry ginekolog. Panią doktor polecam szczególnie dziewczynom, które planują pierwszą wizytę u ginekologa.

Miła pani - normalna, profesjonalna, nie stresuje. Nie znam się na medycynie, ale wydaje mi się naprawdę kompetentna. Spokojnie można ją polecić zarówno dojrzałymn osobom, jak i młodym dziewczynom.

Pani Doktor z bardzo dużą wiedzą, wspaniale tłumaczy, leczenie bez zarzutu , profesjonalne. Umie słuchać , świetnie doradza. .Z usług Pani Doktor korzysta cała damska część mojej rodziny.Ciąże są i były prowadzone super, Wszystkie kobiety są zachwycone. Polecam , bardzo, wszystkim Paniom.

Niestety nie polecam. Może i Pani doktor jest miła, ale co z tego. Byłam u niej prywatnie, z rozregulowanym okresem i chęciami zajścia w ciążę. Pani doktor zaleciła mi... WYJAZD W GÓRY!!! Wydawało się, że mamy XXI wiek i takich rzeczy się już nie słyszy. Na temat plamienia międzyokresami się niewypowiedziała, usg nie zrobiła, cała wizyta trwała 5 minut i usłyszałam, że mam się wyluzować i zrelaksować, to ciąża na pewno się pojawi. Na szczęście poszłam do innego lekarza. Leczę się od pół roku, aby unormować cykl.

Niestety nie polecam. Może i Pani doktor jest miła, ale co z tego.
Byłam u niej prywatnie, z rozregulowanym okresem i chęciami zajścia w ciążę.
Pani doktor zaleciła mi... WYJAZD W GÓRY!!! Wydawało się, że mamy XXI wiek i takich rzeczy się już nie słyszy. Na temat plamienia międzyokresami się niewypowiedziała, usg nie zrobiła, cała wizyta trwała 5 minut i usłyszałam, że mam się wyluzować i zrelaksować, to ciąża na pewno się pojawi.
Na szczęście poszłam do innego lekarza. Leczę się od pół roku, aby unormować cykl.

Rozczarowała mnie ta pani. 10 lat temu chodziłam do niej prywatnie, obecnie posiadam abonament w Medicoverze, gdzie ona również przyjmuje-aktualnie jako Ewa Sznura. Udałam się tam do tej pani na wizytę z powodu zajścia w ciążę. Jest to moja pierwsza ciąża-niestety nie usłyszałam niczego na ten temat, ani co robić a czego nie robić, żadnych wytycznych co do diety, co wolno a czego nie. Nie znam nawet przewidywanego terminu porodu. Na szczęście wiem, który to tydzień. Chciałam skonsultować przyjmowanie suplementów, które przyniosłam ze sobą, jak: B12, kwas foliowy czy żelazo-niestety nie dowiedziałam się niczego. Ot i to cała wiedza dla kobiety, która pierwszy raz w życiu będzie matką. Więcej wyczytałam sobie w internecie, ale za jego pomocą nie zamierzam prowadzić sobie sama ciąży. Teraz dostrzegam różnicę jak lekarz pracuje za pieniądze w korporacji a jak za prywatne, które idą bezpośrednio do kieszonki.

Bardzo doby lekarz. Uspokoiła lęki i obawy mojego męża gdy zobaczył fotel ginekologiczny, na którym jestem badana, a przede wszystkim jest bardzo delikatna i naprawdę dokładna. Prowadzi mój problem z zajściem w ciążę i muszę przyznać, że potrafi uspokoić i dobrze nastawić do prób poczęcia. Wizyta w publicznej opiece zdrowotnej jest długa i pani doktor nawet przy zwykłej konsultacji zachęca aby pozwolić się zbadać na wszelki wypadek skoro już się jest.

Doktor Ewa Banach była moim pierwszym ginekologiem, ale nie jedynym. Jednak powtórnie wróciłam do wizyt u Pani Ewy ponieważ jest ona jedyną osobą do której mam zaufanie, przed podjęciem jakiegokolwiek zabiegu wykonywane są przede wszystkim najpierw niezbędne badania. Uważam, że bardzo dobrze wykonuje swoją pracę. Jest dokładna, miła i bardzo delikatna. Wizyty odbywają się w nowym i bardzo dobrze wyposażonym gabinecie. Moja opinia jest szczera dlatego też polecam serdecznie!

Genialny lekarz- prowadziła moją ciąże i naprawdę można powiedzieć o niej same plusy- przede wszystkim nie stresuje pacjentki- rzetelna, może nie zawsze uśmiechnięta ale bardzo dokładna i naprawdę można poczuć się bezpiecznie. Przez jakiś czas nie przyjmowała u mnie w przychodni i trafiłam do dr Pawlik- ODRADZAM. teraz czekam na pierwszą wizytę u doktor banach (druga ciąża). Gorąco polecam świetny fachowiec