Ginekolog Szczecin

I.S.P.L. Marek Bulsa
Inspektowa 6b
71-220 Szczecin

Pan Doktor to przecudowny lekarz. Tłumaczy cały przebieg choroby, kompetentny i rzetelny. Polecam każdemu w 100%
Ginekolog Szczecin lekarz Wojciech Boruciński

lekarz Wojciech Boruciński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Fachowy, rzetelny. Posiada ogromną wiedzę. Mówi dużo, ale na temat. Potrafi doradzić najlepszą metodę antykoncepcji przytaczając argumenty za jak i przeciw.
Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Magda Wójcik

Szczecin

Pan doktor Wojciech Głąbowski jako jedyny sięgnął przyczyny moich problemów i pomógł mi (z kobiecym problemem). Lekarz ten specjalizuje się w leczeniu niepłodności co dodatkowo podnosi jego kompeteencje. Jako lekarz pierwszego kontaktu jest dokładny, każdy opisany przez nas objaw dokładnie analizuje. Aby dobrać leki przeprowadza liczne badania (jako jeden z niewielu z którymi sie do tej pory spotkałam).
Każdej kobiecie która w przyszłości chce założyć rodzinę polecam go!
Opinia dodana przez: ehhh

Duńska 25
70-685 Szczecin

Bardzo miła i delikatna Pani dr. Wzbudza zaufanie, zdecydowanie polecam ją swoim znajomym.

PRAMED
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin

Lekarz z powołania. Znam Pana Ryszarda od jakiś 14 lat. Nigdy mnie nie zawiódł. Inni lekarze spisali mnie na "straty", mówili, że już nigdy nie będę miała dzieci. Trafiłam przypadkiem do tego lekarza, Zajął się moim problem. Po roku urodziłam zdrową córke, teraz ma 12 lat. Teraz mam synka 1,5 rocznego. Lekarz Ryszard Nowicki prowadził ciążę bardzo opiekuńczo. Doradzał i opiekował za każdym razem. Groziło mi poronienie.
Wszytkie moje ...
Opinia dodana przez: Swietłana

UNI-MED
ul. Wielkopolska 24/3
70-451 Szczecin

Moja pierwsza wizyta u tego lekarza i stres z nią związany okazał się bezpodstawny Profesjonalna opieka , diagnoza , podejście do pacjentki , wszystko na tzw. szkolną szóstkę. Polecam wszystkim paniom, a szczególnie w średnim wieku .
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Małgorzata Jasiek-Uzar

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinety Ginekologiczne
Nowowiejska 1C/U1
71-219 Bezrzecze, Szczecin

W 100% POLECAM. Wspaniały lekarz, gdyby nie Pani Małgosia nie mielibyśmy z mężem naszego wspaniałego syna. Wszystko dzięki szybkiej diagnozie i leczeniu. Bardzo sympatyczna i kompetentna.Przede wszystkim wspaniała osoba. POLECAM!!

Szczecin

Pani doktor ma zawsze czas żeby porozmawiać, wyjaśnić wszystko. Zawsze gdy dzwonię to odbiera i najważniejsze pamięta swojego pacjenta co jest rzadkością. Bardzo ale to bardzo polecam Panią doktor Gródecką!
Opinia dodana przez: Martyna

Medicover Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Malczewskiego 26
70-231 Szczecin

Lekarz godny polecenia.
Wizyty zawsze o czasie i bez pośpiechu, dzięki czemu można się wszystkiego dowiedziec od Pani Ewy. Takze przy badanich jest delikatna i wszystko na bieżąco omawia-widać tu spore doświadczenie. Nie traktuje pacjentek ,,sztukowo" tak jak mój poprzedni gin dlatego mogę ją w 100% polecić!

PRAKTYKA POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNA

Szczecin

Wspaniały lekarz o wspaniałym podejściu do pacjentki. Prowadził moją 2gą ciążę od 20 tc. Bardzo miły, sympatyczny, zainteresowany zdrowiem pacjentki. Wizyty przebiegały bez pośpiechu w bardzo spokojnej atmosferze, a poród przez cc przebiegł bardzo profesjonalnie i szybko, rana super zagojona. Godny jak najlepszego polecenia.
Opinia dodana przez: Marta

Ginekolodzy w Szczecinie