Lekarze Ginekolog Szczecin

dr n. med. Sławomir Świderski

gabinet
Ostrawicka 12A
71-129 Szczecin

W swoim życiu odwiedziłam już kilku różnych ginekologów, w tym bardzo cenionych w Szczecinie, jednak dopiero teraz jestem w pełni zadowolona z wizyt u dr Świderskiego: kompetentny, dający komfort zarówno fizycznym jak i psychiczny, rzeczowy, Świetny kontakt osobisty, telefoniczny, mailowy. Miałam dramatyczne przejścia, potrafił zadzwonić do mnie z urlopu w weekend i doradzić. Gorąco polecam

dr n. med. Jerzy Łokociejewski

ulica Rydla 18
70-783 Szczecin

Pan Doktor prowadził moje dwie ciąże. Korzystałam z wizyt w poradni przy szpitalu. Zawsze było tam dużo pacjentek, ponieważ Pan Doktor cieszy się wspaniałą opinią. Podziwiam Pana Doktora, że mimo tak wielkiej liczby pacjentek nie czuło się z Jego strony zniecierpliwienia i pośpiechu. Pan Doktor był bardzo uprzejmy i niesamowicie cierpliwy podczas każdej wizyty. Podczas ostatniej ciąży miałam problemy zdrowotne i w związku z tym bałam się porodu. Jednak po ...

dr n. med. Piotr Hajdasz

ENGEL & HAJDASZ
5 Lipca 3/1
70-374 Szczecin

Co tu dużo pisać - idealny ginekolog dla każdej kobiety, żaden inny nie wzbudził tak mojego zaufania i mi nie pomógł. Wizyta nie jest tania, ale warta tych pieniędzy. Przy każdej wizycie nie szkoda mi tych pieniędzy wydanych. A i w ciąży całe 9 m chodziłam do dr Piotra i chodzę nadal i przed ciążą też.

dr Mieczysław Chruściel

Szafera 190
71-245 Szczecin

Dziś takich lekarzy jest coraz mniej ,którzy poświęcają swoim pacjentom odpowiednia dużo czasu,tłumaczą chorobę,przede wszystkim leczą ze skutkiem, wzbudzają zaufanie-polecam.
Opinia dodana przez: lisbona

lekarz Hanna Płodowska

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Jestem pod jej opieką już 14 lat - zawsze fachowo trafiała w moje potrzeby czy obawy - nigdy bez zbędnej paniki - nie czułam, że coś może być nie tak, gdy mogło być. Prowadziła moje dwie ciąże - przy pierwszej, jeszcze pracowała w szpitalu, gdzie rodziłam - została ze mną przy porodzie ponad swój czas pracy. Szczerze polecam.

lekarz Krystyna Sumera-Zygmunt

Duńska 33a
71-795 Szczecin

To jest moja pierwsza ciąża i oczywiście straszna panika o córcię. Jestem strasznym nerwusem i to też daje swoje. Lekarkę naprawdę polecam skoro ma do mnie cierpliwość to do innych na pewno. Bardzo dobrze i delikatnie bada, potrafi wytłumaczyć i uspokoić.

lekarz Grzegorz Pałasz

Czeremchowa 2
Szczecin

Wspaniały, cudowny i cierpliwy lekarz. Prowadził dwie moje ciąże, usg wykonywał bardzo dokładnie. Rozwiewal wszystkie wątpliwości i wszystko tłumaczył. Najlepszy!!
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Ryszard Bedner

ARTIMED
Królowej Jadwigi 15
Szczecin

Pan doktor jest świetnym lekarzem z niesamowitym doświadczeniem i praktyką. Szczególne ciepłe i zaangażowane podejście do pacjenta.

dr n. med. Andrzej Pieleszek

Jasna 3 lok. 15
70-777 Szczecin

bardzo dobry lekarz.Polecam kazdej pacjentce.bada, pyta,interesuje sie, odpowiada, kompetentny

lekarz Maria Kośmider

RTG, Ginekolog położnik

Pl. Lotników 1/1
Szczecin

Bardzo dobry ginekolog, super delikatna, naprawdę warto się u niej leczyć.

lekarz Dariusz Kuligowski

RTG, Ginekolog położnik

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Najlepszy w swoim fachu. Polecam w 100proc. od lat jestem pacjentką doktora Kuligowskiego i nie zamieniłabym na żadnego innego

dr n. med. Tadeusz Sulisz

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Doktor Sulisz to nie tylko świetny specjalista ale także cudowny człowiek, którego cechują empatia, cierpliwość oraz wysoka kultura osobista. W dzisiejszych czasach ciężko jest trafić na lekarza, który potrafi w stu procentach dotrzeć do swojego pacjenta, tym samym dbając o jego komfort psychiczny i fizyczny. Pośpiech, którego jesteśmy dziś ofiarami, na pewno nie zostanie zauważony w gabinecie u doktora, co jest bardzo ważne przy prowadzeniu ciąży. Zawsze otrzymywałam wyczerpujące odpowiedzi, ...

dr Mieczysław Ślazyk

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Gabinet Prywatny
Reduty Ordona 85b/1
71-180 Szczecin

Świetny lekarz ;) prowadzi moją ciąże już 5 miesiąc i jestem jak do tej pory zadowolona bardzo ;)

lekarz Aneta Cymbaluk-Płoska

109 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Piotra Sargi 9-11
70-965 Szczecin

Prowadziła mi ciąże i jestem bardzo zadowolona. Indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki. Sympatyczna i profesjonalna.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Joanna Lebdowicz

Poradnia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

Bardzo dobry lekarz. Miła kompetentna osoba. Wyjaśnia wszystko dokładnie. Zawsze zapyta o moje samopoczucie i czy mają jakieś dolegliwości, problemy bądź czy mam jakieś pytania Prowadzę obecnie ciążę u Pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Polecam

Piotr Pychtin

ISPL Piotr Pychtin
Krzywoustego 54/15
Szczecin

Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam. Lekarz z powołania, bardzo dokładny, szczegółowy, poświęca pacjentce dużo czasu. Prowadził moją ciążę i po każdej wizycie bylam zachwycona profesjonalizmem.
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Arkadiusz Pietrzyk

Al.Jednosci Narodowej 36/3
Szczecin

cena bardzo przystępna jak na wizyte plus usg ;) polecam

Natalia Kołodziej-Wojciechowska

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Świstacza 43/1
Szczecin

Serdecznie polecam, Pani Doktor prowadziła moją ciążę spełniła wszelkie moje oczekiwania (200%normy). Zawsze uprzejma, odpowiedziała na wszelkie moje pytania, wyjaśniła wszelkie wątpliwości doradziła a nawet podnosiła na duchu.

dr n. med. Janusz Malecha

Santocka 34 lok. 10
71-083 Szczecin

Lekarz z powołaniem. Zaangażowany, kompetentny,życzliwy. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Danuta Dębska-Jaroszewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIKA" Usługi Medyczne Sp. z o.o. - Filia: Szczecin ul. Staromłyńska
Staromłyńska 21/26
70-561 Szczecin

Polecam gorąco p. Dębską - Jaroszewicz. Jestem jej pacjentką już 7 lat. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Od samych drzwi wita nas uśmiechnięta lekarka, z którą można porozmawiać o wszystkim, nie tylko o tematach ginekologicznych. Bardzo kompetentna lekarka, do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie. Została mi polecona przez koleżankę oraz siostrę, które prowadziły u niej również swoje ciąże. Teraz p. Dębska - Jaroszewicz prowadzi również moją ciążę. Pacjentkom poświęca bardzo dużo ...