dr n. med. Piotr Hajdasz

Co tu dużo pisać - idealny ginekolog dla każdej kobiety, żaden inny nie wzbudził tak mojego zaufania i mi nie pomógł. Wizyta nie jest tania, ale warta tych pieniędzy. Przy każdej wizycie nie szkoda mi tych pieniędzy wydanych. A i w ciąży całe 9 m chodziłam do dr Piotra i chodzę nadal i przed ciążą też.

polecam, lekarz miły, daje poczucie bezpieczeństwa, kompetentny

polecam, lekarz miły, daje poczucie bezpieczeństwa, kompetentny

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, z doświadczeniem, zawsze szuka najlepszych rozwiązań, nigdy po najmniejszej lini oporu

Co tu dużo pisać, bardzo dobry lekarz. Polecam !!!

Co tu dużo pisać, bardzo dobry lekarz. Polecam !!!

Bardzo polecam. Lekarz dostępny pod telefonem w różnych sytuacjach i w czasie ciąży i w innych dolegliwościach. Podchodzi do pacjentki podmiotowo a nie przedmiotowo. Wzbudza zaufanie i leczy kompleksowo. Skalpel to przedłużenie jego ręki. Podrawiam i jeszcze raz polecam bo warto.

W Goleniowie ceny są masakryczne.Nie wiem czy w Szczecinie też tak wzrosła wizyta?100 zł za wizytę, 65 albo 60 cytologia i 60 usg.W sumie ponad 200 zł, byłam w sierpniu 2009.

Polecam wszystkim kobietom. Rzetelny, kompetentny

Polecam wszystkim kobietom. Rzetelny, kompetentny