dr n. med. Tadeusz Sulisz

Doktor Sulisz to nie tylko świetny specjalista ale także cudowny człowiek, którego cechują empatia, cierpliwość oraz wysoka kultura osobista. W dzisiejszych czasach ciężko jest trafić na lekarza, który potrafi w stu procentach dotrzeć do swojego pacjenta, tym samym dbając o jego komfort psychiczny i fizyczny. Pośpiech, którego jesteśmy dziś ofiarami, na pewno nie zostanie zauważony w gabinecie u doktora, co jest bardzo ważne przy prowadzeniu ciąży. Zawsze otrzymywałam wyczerpujące odpowiedzi, niezależnie od poziomu zadawanych pytań. Kiedyś wizyty u lekarza kojarzyły mi się z czymś nieprzyjemnym, lecz dr Sulisz zmienił mój pogląd. Oby więcej takich specjalistów. Z czystym sumieniem polecam!

Pan doktor godny polecenia chodze do niego juz od pięciu lat jestem bardzo zadowolona. W przychodni czeka się cierpliwie dużo czasu poświęca przede wszystkim wysłucha i odpowie na wszystkie pytania a przede wszystkim doradzi. Jestem po drugiej operacji ktora robił dr Sulisz wszystko wytlumaczyl co będzie robione lekarz o wilekim sercu po każdej operacji przychodzi pyta jak samopoczucie. Telefonicznie zawsze można się umówić dr Sulisz jeszcze nigdy nie odmowil wizyty nawet i na oddziele w Gryfinie gdzie bylam. Operowana lekarz godny polecenia

Pan Doktor sprawia, że każda pacjentka czuje się w Jego gabinecie jako wyjątkowa. Poświęca na badania i rozmowę wyjaśniającą tyle czasu, ile jest potrzebne. Nigdy nie okazuje zniecierpliwienia, ani nie skraca czasu wizyty. Każda oczekująca pacjentka w poczekalni cierpliwie czeka, ponieważ wie, że Pan Doktor jej również poświęci maksymalną ilość niezbędnego czasu podczas wizyty. Dr Sulisz jest człowiekiem wielkiego serca, ogólnie bardzo lubianym, sympatycznym, zawsze uśmiechniętym i uprzejmym. Jest świetnym specjalistą, kompetentnym, delikatnym i wyrozumiałym. Wiele moich znajomych, nawet z odległych miejsc, dojeżdża do gabinetu Pana Doktora. I polecamy Pana Doktora wszystkim Paniom, jako lekarza ginekologa, któremu można w pełni zaufać. Czekamy również, że Pan Doktor założy w końcu swój własny gabinet. I z pewnością będzie to wspaniały gabinet. Serdecznie pozdrawiamy Pana Panie Doktorze. Stałe pacjentki.

Świetny specjalista. Kompetentny, kulturalny, delikatny, kontaktowy. Możliwość kontaktu telefonicznego niemal w każdej chwili. Uprzejmy i uśmiechnięty, spokojny. Pewność uzyskania właściwej diagnozy i skutecznego leczenia. Szczerze polecam.

Wyjątkowy lekarz z powołaniem do wykonywanego zawodu. Empatyczny, o wysokiej kulturze osobistej i zawsze uśmiechnięty.

Najlepszy lekarz jakiego znam! Kulturalny, cierpliwy, posiadający ogromną wiedzę. Pomocny w kazdej chwili - kontakt 24h. Szczęśliwie poprowadził moją pierwsza ciążę z cholestazą. Teraz drugą także prowadzi i jestem pełna zaufania do niego! polecam!

O tym lekarzu mozna mówic tylko w samych superlatywach !!! Kompetencja i uprzejmość na najwyższym poziomie. Dzięki niemu mam dwójkę zdrowych dzieciaczków :)

Bardzo dobry lekarz, prowadził moją drugą ciążę (więc mam porównanie). Poświęca pacjentce odpowiednio dużo czasu,zawsze miły, kompetentny. Podczas porodu i po nim otaczał nas w szpitalu bardzo dobrą opieką. Serdecznie wszystkim polecam, jest to najlepszy fachowiec jakiego znam.

Lekarz godny polecenia, wzbudza zaufanie, poleciłabym go każdej pacjentce w 100%.

Rewelacyjny lekarz... Bardzo Kompetentny, Uprzejmy... Podchodzący poważnie do każdego problemu... Uśmiechnięty i Miły co sprzyja rozluźnieniu napiętej atmosfery... POLECAM GORĄCO