prof. dr hab. n. med. Marek Bulsa

Obecnie pracuję w Klinice Położnictwa i Ginekologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Znajomość języków obcych:
- angielski,

Znajomość języków obcych:
- angielski,
- niemiecki,
- rosyjski

Prof. Bulsa co za lekarz! Nigdy jeszcze lekarz nie poświecił mi tyle czasu wyjaśniając wszystko bardzo dokładnie wraz z rysunkami. Bardzo rzeczowy i kompetentny oraz delikatny. Wszystkim polecam ponieważ merytorycznie jest świetny i zależy jemu na pacjentce.

Pan Doktor to przecudowny lekarz. Tłumaczy cały przebieg choroby, kompetentny i rzetelny. Polecam każdemu w 100%

dziekuje za uratowanie mi dziecka, super lekarz, moze ma troche dziwne poczucie humoru, ale jego praca polega na leczeniu a nie piciu kawy i glaskaniu po glowie pacjenta

ŚWIETNY KONKRETNY LEKARZ POLECAM WSZYSTKIM KOBIETOM !!! Miły sympatyczny i stawiający dobre diagnozy do tego bardzo sympatyczny w ogóle nie czuje sie skrępowana na wizycie pozdrawiam

Polecam w 100%. Odpowiada na wszystkie pytania, wszystko tłumaczy. Odbiera telefon o każdej porze, nawet w weekend.

Dr Bulsa,ANIOŁ nie lekarz,co za człowiek bardzo żadko spotyka sie takich ludzi.Nie wazny dla niego status materialny pacjentki biedna bogadta nie ma znaczenia kobietki bardzo serdecznie POlecam !

Właściwy człowiek na właściwym miejscu!!!

Właściwy człowiek na właściwym miejscu!!!

Pan Doktor jest moim ginekologiem od 10 lat, prowadziłm dwie moje ciąże. Jest specyficzny w obejściu, dla niektórych może zbyt bezpośredni, ale w moim przypadku zawsze kompetentny, gdy tego trzeba, dyskretny i delikatny, potrafi okazać dobre serce, pocieszyć w trudnych chwilach. Polecam Pana Doktora serdecynie.

Znam od wielu lat prof. doktora Marka Bulsę. Pomógł mi w czasie mojej choroby, operował, a szwy mam tak zrobione , że chirurgia plastyczna się chowa. Jego bezpośredni styl bycia jest tylko do osób, ktorych zna, doradzi, pocieszy, całą swoja wiedzę potrafi przekazać pacjentowi, dokładnie opisać zabieg a nawet narysować!! Operował moje siostrzenice, opiekował się nimi dogladał, a nawet wyprowadzał na spacery. To jest prawdziwy prof. dr Marek Bulsa. Bo najlepsze są Marki, prawda.....

Bo najlepsze są Marki, prawda.....

Specyficzne poczucie humoru,zbyt grubiansko rozładowuje napiecie zwiazane z wizyta co moze nie kazdemu odpowiadac,ale z wlasnego doswiadczenia i z zasłyszanych opinii specjalista jako ginekolog a chirurg -sprawny ze z zamknietymi oczami moze zoperowac.Jezeli potrzebujecie dobrego lekarza polecam ,jezeli towarzysza do milej rozmowy to poszukajcie wsrod znajomych.Serdecznie pozdrawiam P.doktora i zycze sukcesow i zadowolonych pacjentek