prof. dr hab. n. med. Marek Bulsa

Obecnie pracuję w Klinice Położnictwa i Ginekologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Znajomość języków obcych:
- angielski,

Znajomość języków obcych:
- angielski,
- niemiecki,
- rosyjski

Specyficzne poczucie humoru,zbyt grubiansko rozładowuje napiecie zwiazane z wizyta co moze nie kazdemu odpowiadac,ale z wlasnego doswiadczenia i z zasłyszanych opinii specjalista jako ginekolog a chirurg -sprawny ze z zamknietymi oczami moze zoperowac.Jezeli potrzebujecie dobrego lekarza polecam ,jezeli towarzysza do milej rozmowy to poszukajcie wsrod znajomych.Serdecznie pozdrawiam P.doktora i zycze sukcesow i zadowolonych pacjentek

Specjalista najwyższej klasy , lekarz u którego leczę się od ponad 20 lat sam ten fakt mówi za siebie pare razy w zyciu miałam okazje sie przekonać ,ze lepiej trafic nie mogłam

Niezgodzę się z negatywnymi opiniami dotyczącymi Pana doktora. Jest to cżłowiek naprawdę na swoim miejscu, bardzo miły, zna się na tym co robi. Cieszę się, że do niego trafiłam. Wszystko dokładnie omawia, na każde pytanie odpowie,w razie wątpliwości kieruje na dodatkowe badania. Polecam!

Kilka lat temu uratował życie mojej mamie:)Za co jestem mu bardzo wdzięczna.Pozdrawiam z Gorzowa Wielkopolskiego.

Bardzo dobry lekarz,poswiecil mi sporo czasu,wytlumaczyl jakie moga wystapic problemy w zwiazku z moja choroba,cierpliwy i uprzejmy.

POLECAM!!! Godny zaufania. Zna się na ty co robi.

POLECAM!!! Godny zaufania. Zna się na ty co robi.

Ja osobiście byłam leczona przez doktora Bulse jestem zadowolona z jego pomocy przez tyle lat korzystałam z porad innych lekarzy i żaden z nich nie wykrył mojego problemu a on odrazu.JESTEM BARDZO ZADOWOLONA WIĘCEJ TAKICH LKARZY A TE WSZYSTKIE ZŁE OPINIE TO JAKIEŚ BREDNIE NIE PASUJE TO ZMIEŃCIE LEKARZA.POZDROWIENIA DLA DOKTORKA

Specjalista z prawdziwego zdarzenia,polecam :)

Specjalista z prawdziwego zdarzenia,polecam :)

Wspaniały lekarz!Serdecznie wszystkim polecam!

Wspaniały lekarz!Serdecznie wszystkim polecam!

Dr.Bulsa prowadzil moja ciaze i przyjal na swiat mojego Synka,za co jestem Mu bardzo wdzieczna. Przez caly okres ciazy oraz pobytu w szpitalu czulam Jego opieke,wysokie kompetencje oraz serdeczne podejscie.I.Dąbrowska