prof. dr hab. n. med. Marek Bulsa

Obecnie pracuję w Klinice Położnictwa i Ginekologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Znajomość języków obcych:
- angielski,

Znajomość języków obcych:
- angielski,
- niemiecki,
- rosyjski

W bezpośredni sposób mówi o dolegliwościach, ewentualnych przyczynach i możliwościach radzenia sobie z problemem. W razie potrzeby wskazuje specjalistów, których porada jest konieczna. Niektórzy tą bezpośredniosć odbierają jako brak kultury ale jak dla mnie lepiej poznać najgorszą prawdę niż żyć złudzeniami.

Musiałam sporo przejść z "lekarzami", zanim trafiłam na Pana doktora Bulsę. To świetny specjalista, jest znany w całej Europie. Zrobił habilitację, gdyż przeprowadzał innowacyjne badania, które pomogły kobietom walczyć z damskimi przypadłościami. Niektóre kobiety przejeżdżają całą Polskę, by umówić się do niego na wizytę. Ja również dojeżdżam, gdyż wiem, że warto. Pan doktor zawsze jest miły, wyrozumiały, wysłucha, doradzi. Nigdy nie patrzy na zegarek. Pary przyjmuje we dwoje, wytwarza świetną, rodzinną atmosferę. Można z nim porozmawiać o wszystkim. Przy swoich wielkich umiejętnościach jest niezwykle skromnym człowiekiem. To już na zawsze mój lekarz. Polecam!!!!!!

Rewelacyjny lekarz! A przede wszystkim godny zaufania, wspaniały człowiek!

Rewelacyjny lekarz! A przede wszystkim godny zaufania, wspaniały człowiek!

Najwspanialszy ginekolog pod sloncem. Dr. Markowi mozna bezgranicznie ufac. Rzeczowy, doskonaly specjalista, w skali od 1 do 10 - 1000!!!! wyleczyl sktecznie wiele pacjentek. kazda z Pan traktuje indywidualnie. jedt doskonaly!!

Lekarz najlepszy z najlepszych !!! Spełnił moje oczekiwania w 100 % , jestem baardzo zadowolona! Polecam :)

Bardzo dobry specjalista i ok czlowiek!Poświeca duzo czasu pacjentce, kieruje na niezbedne badania.