lek. med. Ewa Domańskalek. med. Ewa Domańska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

lek. med. Ewa Domańska

Kardiolog

Dodaj opinię Umów wizytę

Jestem lekarzem z 29-letnim doświadczeniem, zarówno w lecznictwie klinicznym jak i ambulatoryjnym. Przez 18 lat pracowałam w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym na oddziale Kardiologicznym przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu. Własną praktykę we Wrocławiu prowadzę od 2001 roku. Zajmuję się nieinwazyjną diagnostyką i leczeniem chorób serca i układu krążenia

Publikacje:
Echokardiografia w stanach nagłych pod redakcją Bożeny Sobkowicz, współautorstwo podroździału;Patologiczne masy wewnątrz...

Podczas pracy odczułem niepokojące kłucie w klatce piersiowej. Nie powiem, wystraszyłem się ( w sumie jeszcze młody jestem ok 30stki ) i zacząłem szukać lekarza aby mnie zbadał. Tak trafiłem do Pani Domańskiej. Bardzo konkretna osoba, a przede wszystkim mnie uspokoiła i wytłumaczyła co się dzieje. Jestem w trakcie robienia zleconych badań i początku monitorowania mojej osoby, ale na następną wizytę wrócę do Pani Domańskiej. Widać u niej wieloletnie doświadczenie i dobre podejście do pacjenta. Dziękuję Jacek

Pani Doktor jest niesamowitym specjalistą! Umiejętnie i zrozumiale wytłumaczyła skąd się wzięły moje problemy ze zdrowiem i jak dalej będziemy działać, cały proces jest dla mnie jasny i jestem już po pierwszych badaniach. Widać iż wiedza oraz kompetencje są na wysokim poziomie u Pani doktor, jest też przyjemna dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Ewy Domańskiej dlatego chcę dla innych zamieścić tą opinię i polecić z ( dosłownie ) z całego serca.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Wrocław"?

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław

Gabinet lekarski