Kardiolog Wrocław

Kardiolog Wrocław lek. med. Ewa Domańska

Centrum Medyczne CDS
ul. Artura Młodnickiego 16 a
50-305 Wrocław

Podczas pracy odczułem niepokojące kłucie w klatce piersiowej. Nie powiem, wystraszyłem się ( w sumie jeszcze młody jestem ok 30stki ) i zacząłem szukać lekarza aby mnie zbadał. Tak trafiłem do Pani Domańskiej. Bardzo konkretna osoba, a przede wszystkim mnie uspokoiła i wytłumaczyła co się dzieje. Jestem w trakcie robienia zleconych badań i początku monitorowania mojej osoby, ale na następną wizytę wrócę do Pani Domańskiej. Widać u niej wieloletnie doświadczenie i dobre podejście do pacjenta. Dziękuję Jacek

Andrzej Dumański

Chirurg ogólny, Kardiolog

Gabinet lekarski

53-333 Wrocław

Bardzo miły, sympatyczny i kulturalny człowiek, myśli o zdrowiu pacjenta, uzasadnia swoje decyzje dlaczego tak a nie inaczej. Z uczciwością mogę polecić lekarza Andrzeja Dumańskiego.

Róży Wiatrów 9A
Wrocław

przeprowadził na moim sercu ablację w sierpniu 2013 roku z powodu trzepotanie przedsionków jest ok teraz czekam na kio ablację z powodu migotania przedsionków wspaniały lekarz polecam

Opinia dodana przez: EWA

Przychodnia przy ul. Łowieckiej
ulica Łowiecka 24
50-220 Wrocław

Bardzo miły i sympatyczny lekarz, z dużym poczuciem humoru. Dokładnie zbadała synka i wytłumaczyła wszystkie moje wątpliwości. Polecam Pania Doktor.

Opinia dodana przez: Asia

ulica Róży Wiatrów 13/8
53-023 Wrocław

Pani Doktor jest przemiła, jest sympatyczną i bardzo kompetentna osobą. Leczyłam się u niej. Po zakończonym leczeniu nie odczuwam żadnych problemów z funkcjonowaniem. Serdecznie polecam Panią M. Zierkiewicz

Wrocław

SUPER LEKARZ, ZNAKOMITY KARDIOLOG Z OGROMNĄ WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM WZBUDZAJĄCY NIESAMOWITE ZAUFANIE. BEZ OBAW MOŻNA POWIERZYĆ SWOJE ZDROWIE OPIECE TAKIEMU CZŁOWIEKOWI.
DLA MNIE OGROMNY AUTORYTET!!!
POZDRAWIAM ROBERT Z KROTOSZYNA

DLA MNIE OGROMNY AUTORYTET!!!
POZDRAWIAM ROBERT Z KROTOSZYNA

Piastowska 37/4
50-361 Wrocław

Miałem kilka lat temu przyjemność wizyty u Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolony. Fachowe przebadanie, fachowa porada, skierowanie na dodatkowe badania oraz bardzo dobra opieka lekarska. Dzieki pomocy Pani Doktor nie dość, że dolegliwości sercowe ustały to i nie powracają.

Dodam do tego, że dzięki szybkiej reakcji Pani doktor mój tato nadal żyje.

Uważam tego lekarza za świetnego specjalistę.

Opinia dodana przez: RadekS radek.szeliga

ul. Św Mikołaja 51

Bardzo dobra, miła, opiekuńcza, dobrze tłumaczy i udziela rad

Bardzo dobra, miła, opiekuńcza, dobrze tłumaczy i udziela rad

ulica Horbaczewskiego 21/34
54-130 Wrocław

Doskonała specjalistka, fantastyczny człowiek. Trafna diagnostyka, 100% skuteczność leczenia.

ulica Prosta 14/13
53-509 Wrocław

P.Doktor jest bardzo dokładny najpierw badania później diagnoza nic a nic na skróty bardzo dba o pacjenta dokładny rzeczowy i bardzo miły
Byłam pacjetka na oddziale angiologii Kliniki Uniwersyteckiej na Borowskiej
Polecam w STU procentach