Kardiolog Wrocław

Kardiolog Wrocław lek. med. Ewa Domańska

Centrum Medyczne CDS
ul. Artura Młodnickiego 16 a
50-305 Wrocław

Pani Doktor jest niesamowitym specjalistą! Umiejętnie i zrozumiale wytłumaczyła skąd się wzięły moje problemy ze zdrowiem i jak dalej będziemy działać, cały proces jest dla mnie jasny i jestem już po pierwszych badaniach. Widać iż wiedza oraz kompetencje są na wysokim poziomie u Pani doktor, jest też przyjemna dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Ewy Domańskiej dlatego chcę dla innych zamieścić tą opinię i polecić z ( ...
Opinia dodana przez: Marta
Kardiolog dziecięcy Wrocław lekarz Elżbieta Kukawczyńska

Kamieńskiego 217 /Przychodnia HAMILTON/
Wrocław

Anioł nie lekarz! Uratowała życie naszej córeczki ponad 4 lata temu. Oby więcej takich lekarzy z powołania leczyło w Polsce.

Andrzej Dumański

Kardiolog, Chirurg ogólny

Gabinet lekarski

53-333 Wrocław

Pozdrawiam dr Andrzeja Dumańskiego oraz cały zespół Medixu. To wspaniali specjaliści! Dzięki nim dziś nadal mogę cieszyć się zdrowiem i życiem! to naprawdę wspaniały lekarz i człowiek. Zdecydowanie polecam jak ktoś ma problemy z sercem.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Róży Wiatrów 9A
Wrocław

przeprowadził na moim sercu ablację w sierpniu 2013 roku z powodu trzepotanie przedsionków jest ok teraz czekam na kio ablację z powodu migotania przedsionków wspaniały lekarz polecam
Opinia dodana przez: EWA

Przychodnia przy ul. Łowieckiej
ulica Łowiecka 24
50-220 Wrocław

100 % zainteresowania naszym problemem.Pani doktor poradziła jak rozwiązać kłopot z jakim przyszliśmy . Zostałam poinformowana jakie badania dodatkowe należy synkowi wykonać . Wizytę oceniam pozytywnie. Lekarka jest dokładna i stara się doradzić w celu dalszej diagnostyki. Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i ciepła.
Opinia dodana przez: Gosia

ulica Róży Wiatrów 13/8
53-023 Wrocław

Pani Doktor jest przemiła, jest sympatyczną i bardzo kompetentna osobą. Leczyłam się u niej. Po zakończonym leczeniu nie odczuwam żadnych problemów z funkcjonowaniem. Serdecznie polecam Panią M. Zierkiewicz

Wrocław

Lekarz o którym piszę jest wspaniałym człowiekiem , profesjonalista a przy tym z ogromną wiedzą kardiologiczną .
Uratował mojego tatę wiele razy i dzięki niemu mój synek może cieszyć się ukochanym dziadkiem . Służy pomocą w każdej chwili .
Panie doktorze Dziękuję za wspaniałą opiekę przez tyle lat .
Córka pacjenta Zdzisława S

Piastowska 37/4
50-361 Wrocław

Miałem kilka lat temu przyjemność wizyty u Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolony. Fachowe przebadanie, fachowa porada, skierowanie na dodatkowe badania oraz bardzo dobra opieka lekarska. Dzieki pomocy Pani Doktor nie dość, że dolegliwości sercowe ustały to i nie powracają.

Dodam do tego, że dzięki szybkiej reakcji Pani doktor mój tato nadal żyje.

Uważam tego lekarza za świetnego specjalistę.
Opinia dodana przez: RadekS radek.szeliga

ul. Św Mikołaja 51
Wrocław

Bardzo dobra, miła, opiekuńcza, dobrze tłumaczy i udziela rad

ulica Horbaczewskiego 21/34
54-130 Wrocław

Doskonała specjalistka, fantastyczny człowiek. Trafna diagnostyka, 100% skuteczność leczenia.

Kardiolodzy w Wrocławiu