dr Marta Obremska

Kardiolog

Jestem zadowolona z wizyty i na pewno nie będzie to moja ostatnia wizyta u lekarza . Pani Doktor jest specjalistą bardzo kompetentnym. Badanie przeprowadzone bez pośpiechu, wszystkie obawy i wątpliwości wyjaśnione. Wizyta pozytywna. Polecam :)

Super lekarz. Bardzo profesjonalna, nowoczesna. Bardzo dokładnie wyjaśniła przyczynę dolegliwości. Umówiłam się już na następną wizyte. Doktor Obremska jest godna polecenia.

Szczerze polecam. Pani doktor Marta Obremska już na pierwszej wizycie wzbudziła moje zaufanie....postawiła trafną diagnozę........ma ogromną wiedzę i doświadczenie........jest lekarzem rzetelnym i kompetentnym..........jest mila i kontaktowa........pozdrawiam również cały personel Centrum Medycznego Medix który był mi bardzo pomocny .

Bardzo dobry lekarz i specjalista.Dokładnie wszystko wyjaśnia i tłumaczy Rzadko trafia się lekarz z takim podejściem do pacjenta . Miły, kompetentny , leczenie będzie długotrwałe ale bez naciągania i niepotrzebnych kosztów .

Z całą pewnością mogę powiedzieć, że dr Obremska to wyjątkowy człowiek. Zawsze uśmiechnięta i potrafiąca przelać optymizm na załamanych swoją chorobą pacjentów. Po prostu - właściwy człowiek na właściwym miejscu :-)

Trafne rozpoznanie poprzedzone dokładnym i długim wywiadem. Otrzymałem wskazówki odnośnie dalszego postępowania, badań i leczenia. Wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Leczenie odbywa się zgodnie z zaleceniami pani dr.

Pani Doktor Marta Obremska jest bardzo miłym lekarzem , podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie i empatycznie, dokładnie tłumaczy istotę schorzenia i przebieg leczenia .

Dobrze postawiona diagnoza, podjęte leczenie dało zamierzone efekty. Podsumowując profesjonalny, świetny specjalista godny polecenia .

Jestem po pierwszej wizycie u Dr. Obremskiej i jestem pod wrażeniem jej fachowości. Doktor zadawała mi wiele pytań na temat moich dolegliwości i różnych zdarzeń z przeszłości, które mogły mieć wpływ na to jak się teraz czuję. Widać, że nie stawia diagnozy pochopnie ale zbiera jak najwięcej danych by się upewnić co dolega pacjentowi. Wizyta trwała długo i mam wrażenie, że nic nie zostało pominięte. Jestem na początku leczenia ale czuję, że jestem we właściwych rękach...

Doktor Obremska to lekarz z powołania; dzieki pani doktor moge jakoś funkcjonować. Chociaż mam cieżką chorobę to pomoc i dobroć ze strony doktor daje mi wiele. Dobrze dobrała mi leki, nie ma po nich skutków ubocznych. Chce powiedzieć że dziekuje pani doktor za to co robi dla mnie i wielu innych chorych osób.Jest dla mnie wsparciem.Lecze sie u nie już 10 lat na serce i dziękuję że spotkałam na swojej drodze tak wyjatkowa osobe i bardzo profesjonalną w swoim zawodzie. Kazdemu polecam panią doktor.