dr Marta Obremska

Kardiolog

Polecam. Pani Doktor mila i rzeczowa. Punktualność. Wszystko szczegółowo wyjaśnione. Zaczynam zalecenia

Pani Marta wysłuchala mnie dokladnie i dobrala odpowiednie leczenie z czego jestem b. zadowolona. Wszystko zostalo mi krok po kroku wyjasnione. Bardzo polecam!

Wszelkie niezbędne informacje zostały mi przekazane. Wszystko przedstawione w rzeczowy sposób. Gabinet jak i cały Medix przygotowany jeśli chodzi o obostrzenia dotyczące Covid.

Jestem zadowolona z wizyty i na pewno nie będzie to moja ostatnia wizyta u lekarza . Pani Doktor jest specjalistą bardzo kompetentnym. Badanie przeprowadzone bez pośpiechu, wszystkie obawy i wątpliwości wyjaśnione. Wizyta pozytywna. Polecam :)

Super lekarz. Bardzo profesjonalna, nowoczesna. Bardzo dokładnie wyjaśniła przyczynę dolegliwości. Umówiłam się już na następną wizyte. Doktor Obremska jest godna polecenia.

Pani Doktor bardzo konkretna, sympatyczna i skuteczna. Uzyskalam wsparcie..... leki dopasowane na pierwszej wizycie, wizyta kontrolna potwierdziła ich skuteczność.

Szczerze polecam. Pani doktor Marta Obremska już na pierwszej wizycie wzbudziła moje zaufanie....postawiła trafną diagnozę........ma ogromną wiedzę i doświadczenie........jest lekarzem rzetelnym i kompetentnym..........jest mila i kontaktowa........pozdrawiam również cały personel Centrum Medycznego Medix który był mi bardzo pomocny .

Bardzo dobry lekarz i specjalista.Dokładnie wszystko wyjaśnia i tłumaczy Rzadko trafia się lekarz z takim podejściem do pacjenta . Miły, kompetentny , leczenie będzie długotrwałe ale bez naciągania i niepotrzebnych kosztów .

Z całą pewnością mogę powiedzieć, że dr Obremska to wyjątkowy człowiek. Zawsze uśmiechnięta i potrafiąca przelać optymizm na załamanych swoją chorobą pacjentów. Po prostu - właściwy człowiek na właściwym miejscu :-)

Trafne rozpoznanie poprzedzone dokładnym i długim wywiadem. Otrzymałem wskazówki odnośnie dalszego postępowania, badań i leczenia. Wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Leczenie odbywa się zgodnie z zaleceniami pani dr.