dr Marta Obremska

Kardiolog

Dobrze postawiona diagnoza, podjęte leczenie dało zamierzone efekty. Podsumowując profesjonalny, świetny specjalista godny polecenia .

Trafne rozpoznanie poprzedzone dokładnym i długim wywiadem. Otrzymałem wskazówki odnośnie dalszego postępowania, badań i leczenia. Wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Leczenie odbywa się zgodnie z zaleceniami pani dr.

Z całą pewnością mogę powiedzieć, że dr Obremska to wyjątkowy człowiek. Zawsze uśmiechnięta i potrafiąca przelać optymizm na załamanych swoją chorobą pacjentów. Po prostu - właściwy człowiek na właściwym miejscu :-)

Lepszego kardiologa nie znam a leczylam sie juz u kilku niby znanych luksusowych przychodniach.Pan dr zajmuje sie cala nasza rodzina od kilku lat. Bardzo ja polecamy!!

Jestem jej pacjentką już od dłuższego czasu. Wszystko na wysokim poziomie. Miła atmosfera i obsługa. Czuję że nareszcie dobrze trafiłam. Polecam wszystkim.

Wg. mnie ta kardiolog zasługuje na najwyższe noty i najlepsze opinie. Leczyłem się u nie i nigdy mnie nie zawiodła. Fantastyczna obsługa Medixu (www.medix.wroc.pl )– od wejścia już witają z uśmiechem.

Byłam dopiero dwa razy u doktor Obremskiej na Hirszfelda 16-17 ale to wystarczy by mieć już o tej Pani doktor bardzo dobrą opinię. Jest bardzo sympatyczna, mam z nią dobry kontakt no i jakość leczenia oceniam również bardzo wysoko.

Polecając Panią doktor Obremską z Medixiu całym sercem, choć w niewielkiej cześci mogę odwdzięczyć się jej za pomoc i opiekę w ciężkiej chorobie. Wszystkiego dobrego Pani Doktor:)

Duże doświadczenie zawodowe,miła i fachowa obsługa.Warto było korzystać z usług tej kardiolog. Warta polecenia. Polecam panią Obremską wszystkim pacjentom potrzebującym porady kardiologicznej.

jestem pacjentką doktor Obremskiej od 12 lat i zawsze wychodzę zadowolona .Pani doktor jest kompetentna i sympatyczna