dr Marta Obremska

Kardiolog

Bardzo dobry kardiolog. Pozatym dr Obremska jest bardzo miła sympatyczna - zawsze dokładnie i szczegółowo udziela mi wyjaśnień i porad dot. mojego zdrowia. Naprawdę polecam!

Naprawdę polecam ją !!! Pani Doktor zawsze jest uprzejma i miła,mimo,że ma dużo pacjentów. Czekając pod gabinetem,nigdy nie słyszałem złego słowa na jej temat,a różne rzeczy ludzie opowiadają. Naprawdę polecam Panią doktor Obremską z Medixu!

Potrzebujemy lekarzy,którzy chcą nas leczyć-jak dr Obremska a nie zbijać na nas kasę jak niektórzy. Pozdrawiam Panią Martę . To b. dobry kardiolog.

Bardzo sympatyczna, o dużej wiedzy, pomogła mojemu mężowi, a miał bardzo duże problemy z wieńcówką, daje dużo otuchy i wspiera. Dziękujemy za wszystko !!!! Mariańscy

Pani dr Marta Obremska wykazuje niesamowitą troskę o pacjenta, gotowość dołożenia wszelkich starań aby pacjenta zdiagnozować i przywrócić do zdrowia. Pani doktor to lekarz z powołania, szalenie miła i dobra w tym co robi. Zrozumienie pacjenta.

Kardiolog wnikliwy i dokładny nie bagatelizujący zgłaszanych problemów i wątpliwości. Lekarz godny polecenia- wspaniały, miły człowiek. Odpowiednie podejście do pacjenta. Pozdraiwam DR OBREMSKĄ - Jacek K.

bezbłędnie zdiagnozowała moje choroby!!!!!!!. Trafiłem do dr Obremskiej szukając w internecie kardiologa. Zresztą mój kolega ją znał i polecał właśnie ją. Okazała się bardzo dobrym lekarzem , wnikliwym, cierpliwym ;warto jej zaufać.

Baaaardzo.... dobry Lekarz! Profesjonalne podejście do pacjenta,bardzo sobie cenię Pania Doktor. Agnieszka

Szczerze zainteresowana problemem każdego pacjenta. Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz bardzo oddany swojej pracy. Z całego serca polecam!

Jestem miłym staruszkiem i nikt mnie nie traktował poważnie, dopiero dr Marta Obremska zajęła się mną godnie . Ceny przystępne , ale za dobre traktowanie pacjenta należy się godziwa zapłata . Całuję rączki. pani Marto :) - wierny pacjnet z Wrocławia