dr Marta Obremska

Kardiolog

Bardzo dobry kardiolog. Potrafi skutecznie pomóc pacjentowi. Przeprowadza dokładny wywiad. To bardzo solidny i rzetelny lekarz, lekarz bardzo oddany swojej pracy i uważam że warto Pani doktor zaufać.

PEŁEN PROFESJONALIZM PANI DR I LUDZKIE PODEJŚCIE , WIEDZA I DOŚWIADCZENIE, GWARANTUJE SZYBKI POWRÓT DO ZDROWIA, POLECAM SERDECZNIE PANIĄ OBREMSKĄ , MI POMOGŁA I POMAGA DALEJ Z MOIM UKŁADEM KRĄŻENIA :)) POZDRAWIAM -BASIA

Pani doktor Marta Obremska jest świetna. Uratowała mi życie ;) Leczy mnie od kilku lat i jest coraz lepiej ;)

Pani dr jest super spacjalista. Chodzilam juz do kilku lekarzy i zaden nie potrafil postawic trafnej diagnozy ani dobrac lekow, dopiero Pani doktor zaczela mnie poprawnie leczyc - za co jestem dozgonnie wdzieczna. POLECAM wszystkim

Świetny lekarz, doskonały specjalista i cudowny człowiek - tak w skrócie można opisać wg mnie Panią dr Martę. Trafiłam do Medixu pod jej opiekę i naprawdę rzadko kiedy spotyka się tak normalna osobę, która leczy pacjenta nie zaś tylko jego choroby-nie czułam się tam jak kolejny przypadek. Do tego wszystkiego dobry kontakt z pacjentem. Nic dodać nic ująć, dla mnie idealny lekarz. Dlatego polecam !!!

Ja również uważam, że Pani doktor jest super lekarzem i inni lekarze mogliby z niej brać przykład. Jestem pod opieką Pani doktor już od 5 lat i wiem , że moje zdrowie jest w dobrych rękach.

Wspaniały fachowiec, ludzka, życzliwa. Swoją diagnozą ,leczeniem jestem przekonany, że bardzo mi pomogła, bo mogę jeszcze o tym pisać. Dojeżdżam na konsultacje z odległego powiatu i nie żałuję. Wręcz nie wyobrażam sobie by było inaczej. Bardzo dziękuję Pani Doktor za pomoc w ciężkich chwilach.

Porządny Człowiek i świetny specjalista. Polecam . Wie co robi. Tak fachowego, troskliwego i ciepłego lekarza, zawsze chętnie niosącego pomoc i dobrą radę wszystkim trudno spotkać. Gorąco polecam i pozdrawiam Panią doktor! - Marzena S.

Jestem po pierwszej wizycie u Dr. Obremskiej i jestem pod wrażeniem jej fachowości. Doktor zadawała mi wiele pytań na temat moich dolegliwości i różnych zdarzeń z przeszłości, które mogły mieć wpływ na to jak się teraz czuję. Widać, że nie stawia diagnozy pochopnie ale zbiera jak najwięcej danych by się upewnić co dolega pacjentowi. Wizyta trwała długo i mam wrażenie, że nic nie zostało pominięte. Jestem na początku leczenia ale czuję, że jestem we właściwych rękach...

Bardzo dobry fachowiec, ma wyczucie w podejmowaniu trafnych decyzji. Stawiając diagnozę wie co mówi i co robi. Wielu pacjentom uratowała życie. Miła, stanowcza, inteligentna, kulturalna i przyjazna dla pacjentów. Przyjmuje w Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX