dr Marta Obremska

Kardiolog

Dziękujemy za ogromne wsparcie. Pani doktor Obremska jest niesamowitą kobietą! Postawiła moją mamę na nogi za co bardzo jej dziękuję. Dziękujemy za ogromne wsparcie. Pozdrawiamy i polecamy!

Pani dr przeprowadza bardzo dokładny wywiad, żeby poznać przyczynę problemu, dokładnie wszystko tłumaczy. Wyjaśnia jak będzie przebiegało leczenie i czego można się spodziewać. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Doktor Obremska to lekarz z powołania; dzieki pani doktor moge jakoś funkcjonować. Chociaż mam cieżką chorobę to pomoc i dobroć ze strony doktor daje mi wiele. Dobrze dobrała mi leki, nie ma po nich skutków ubocznych. Chce powiedzieć że dziekuje pani doktor za to co robi dla mnie i wielu innych chorych osób.Jest dla mnie wsparciem.Lecze sie u nie już 10 lat na serce i dziękuję że spotkałam na swojej drodze tak wyjatkowa osobe i bardzo profesjonalną w swoim zawodzie. Kazdemu polecam panią doktor.

Pani doktor nie tylko jest fachowcem w swojej dziedzinie, ale także ma bardzo pozytywne i otwarte podejście do pacjenta. Tłumaczy, wyjaśnia i szuka najlepszego rozwiązania problemu. Polecam :)

Szkoda, że nie każdy lekarz traktuje tak swoich pacjentów jak ta pani doktor! Wizyta w gabinecie to za każdym razem przyjemność choć sam powód do przyjemnych nie należy. Doktor Obremska jest nie tylko miła, ale też skuteczna. Bardzo mi pomaga. Zależy jej na pacjentach. Polecam jej gabinet.

Bardzo dobry specjalista kardiolog, a przy tym fajna osoba, której widać, że zależy na pacjentach. Polecam z całego serca.

Kompetentna, miła i życzliwa. Bardzo dobry lekarz. Chodzę z moją mamą do pani doktor na pl. Hirszfelda 17 we Wrocławiu i zawsze nam pomaga. Polecam każdemu tego świetnego lekarza.

Bardzo dobry lekarz kardiolog- Pani Marta Obremska wykonuje dokładne badanie, jest dociekliwa, interesuje się pacjentem, usg bardzo wnikliwe, zleca potrzebne badanie, zapisuje leki w przystępnej cenie. polecam.

Pani Marta Obremska jest miła, sympatyczna, podchodzi do pacjenta z niezwykłą empatią i to mi się bardzo spodobało. Pani doktor - tylko u pani bedę się leczył! Pozdrawiam - Tomasz.

jestem po pierwszej wizycie i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, pani doktor jest niezwykle uprzejma, wizyta bardzo konkretna, zrobione badania, udzielone porady, samo badanie bezbolesne, bez stresu i pewnosć, ze jest się w dobrych rękach, POLECAM!!!