Lekarze Kardiolog Wrocław

dr n. med. Jacek Gajek

CM KRZYWOUSTEGO
ul. Bolesława Krzywoustego 290
51-312 Wrocław

Mijają lata ,żyję tylko zawdzięczam to moje źycie Panu Profesorowi.Kompetetny,serdeczny,po prostu bardzo dobry lekarz.❤️🌞

lekarz Marcin Drozd

Przychodnia na Tęczowej
Tęczowa 2,4
53-602 Wrocław

Pan dr Marcin Drozd zaskoczył mnie swoją otwartością i niezwykłą uprzejmością. Bardzo dobrze przeprowadził wywiad i postawił trafną diagnozę. Wszystko wytłumaczył ze szczegółami, poświęcając mi wiele czasu. Rewelacyjny kontakt z pacjentem, ogromna wiedza i serdeczne podejście do pacjenta - polecam z czystym sumieniem. Zofia Piątek
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Alicja Kostecka-Pokryszko

ul. Św Mikołaja 51
Wrocław

Bardzo dobra, miła, opiekuńcza, dobrze tłumaczy i udziela rad

dr n. med. Elwira Metner

ulica Horbaczewskiego 21/34
54-130 Wrocław

Doskonała specjalistka, fantastyczny człowiek. Trafna diagnostyka, 100% skuteczność leczenia.

dr n. med. Barbara Brzezińska

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

Znakomity, kompetentny i oddany pacjentom lekarz. Polecam.

lekarz Bartosz Szafran

Internista, Kardiolog

Centrum Kardiologiczne " Pro Corde" Wrocław
Nowowiejska 64-66/1A
50-315 Wrocław

Lekarz godny zaufania co potwierdzają doświadczenia ostatnich 16 lat. Otwarty umysł. Zaufanie u kolegów z branży a przede wszystkim jako kardiolog u personelu medycznego średniego szczebla.

lekarz Marcin Dzidowski

Orłowicza 2/6
50-539 Wrocław

Byłam dotychczas dopiero na jednej wizycie, ale wrażenia mam jak najlepsze. Pan Doktor jest dociekliwy, uprzejmy, kompetentny, cierpliwy i absolutnie nie traktuje pacjenta protekcjonalnie, co niestety czasem się innym lekarzom zdarza.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Wojciech Rubin

Kardiolog, Kardiolog interwencyjny

Gabinet Kardiologiczny
Boguszowska 61a
55-300 Wrocław

Z pełną odpowiedzialnością mogę potwierdzić ,ze to znakomity lekarz i naprawdę godny polecenia... chociaż ?.. zastanawiam czy dobrze robię wystawiając Panu Ordynatorowi ocenę celującą bo...pewnie kolejka potrzebujących znacznie się wydłuży ale chcę ,nie ! muszę ! napisać ,że spotkałam wyjątkowego lekarza. To człowiek , który kocha ludzi , swoją pracę a personel darzy go ogromnym szacunkiem . Jestem mu ogromnie wdzięczna za to ,że mimo wielu obowiązków znalazł również czas ...
Opinia dodana przez: Popiel Karolina

lekarz Marek Rachwalik

Sokola 28/30/3
53-145 Wrocław

Wspaniały lekarz! Kompetencja, profesjonalizm, wysoka kultura osobista, uprzejmość. Bardzo dobry człowiek
Opinia dodana przez: Elżbieta Obara

dr n. med. Lidia Grudzień-Ferber

Małopanewska 3 / 12
Wrocław

Bardzo miła i profesionalna lekarka. Z dużym doświadczeniem i bardzo osobistym podejściem do pacjentów.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Internista
                                       dr n. med. Leszek Passowicz

dr n. med. Leszek Passowicz

Biskupia 5 lok. 5
50-148 Wrocław

b.doświdczony i kompetentny,diagnoza trudna ale potwierdzona szpitalnie,leczenie trafne i skuteczane Anna T.

dr n. med. Teresa Świderska-Błońska

EKG, Internista

Bujwida 31 lok. 8
50-345 Wrocław

Pani doktor jast kompetentnym kardiologiem, dokladnie tlumaczy przebieg choroby, jest lekarzem godnym zaufania i bardzo wyrozumialym.Jestem pacjentka 65 letnia i nigdy nie spotkalam takiego lekarza, ktory zwraca uwage na wszystkie problemy zdrowotne. Informuje o niezbednych terapiach pomocnych w innych schorzeiach niz kardiologiczne. Wspanialy specjalista!

dr n. med. Rafał Poręba

Wrocław

Doskonały specjalista, wszechstronna wiedza medyczna, pasjonat, lekarz z powołania. Chciałbym podkreślić uprzejme i cierpliwe podejście do pacjenta. Gorąco polecam. Dziękuję Panie Doktorze za trafną diagnozę i leczenie (wizyta w dniu 6.10.2014). Przy okazji życzę wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2015.

Lesław Gutka

Gabinet lekarski
54-152 Wrocław

Takich lekarzy jak Pan dr.Lesław Gutka spotyka się raz na tysiąc lat.Życzę Panu owocnej pracy w ratowaniu ludzkiego zdrowia i życia.Z pozdrowieniami Ryszard P.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Edyta Staniszewska-Marszałek

Słowiańska 27A
Wrocław

Super specjalista.Chylę czoła przed jej fachowością , umiejętnością rozmowy z pacjentem i wielką dozą ciepła , którą ma w sobie. Myślę,że gdyby choć co 4 lekarz był taki empatyczny i uważny na swoich pacjentów to służba zdrowia w Polsce miałaby się bardzo dobrze.Polecam gorąco tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Robert Wrona

SAWA-MED S.C.
UL. SŁOWIAŃSKA 35A-35/1
Wrocław

Bardzo jestem zadowolona z wizyty u p.doktora Roberta Wrony. Zostałam dokładnie przebadana, wnikliwie i bez pośpiechu. Doktor wszystko tłumaczy, wypyta się, a przy tym jest miły i życzliwy. Z czystym sumieniem stwierdzam że jest lekarzem godnym polecenia. Pozdrawiam p.doktorze
Opinia dodana przez: Elżbieta

Małgorzata Zierkiewicz

Gabinet lekarski
53-023 Wrocław

Byłam z moją mamą....i bardzo polecam Panią Doktor Zierkiewicz jak i personel placówki Medix we Wrocławiu. Pani doktor bardzo miło podeszła do mojej mamy, spokojnie wszystko wyjaśniła, pozatym panowała przyjazna atmosfera, a fachową pomoc oceniam na 6+. Pani doktor ma dobre podejście do starszych osób.
Opinia dodana przez: anonim

dr n. med. Aldona Cwynar

Pawłowa 6 lok.1
Wrocław

Znam Panią Doktor od 33 lat . Dosłownie nie wyobrażam sobie bez niej życia. Dzięki jej ogromnej wiedzy , ogromnej kompetencji i zaangażowaniu żyję do dziś, a mam już 81 lat. Z całego serca składam na ręce Pani Doktor przepiękne podziękowania za opiekę medyczną , dociekliwość w postawieniu diagnozy i ogromne wsparcie podczas operacji i w czasie powrotu do zdrowia. Podczas każdorazowej wizyty w gabinecie spotkałam się zawsze ze zrozumieniem ...
Opinia dodana przez: Christel

lekarz Andrzej Dołyk

ulica Prosta 14/13
53-509 Wrocław

Byłem w szoku jak bardzo poważnie lekarz mnie potraktował, jak dokładnie przeprowadził wywiad i mnie zbadał - tym bardziej że tego samego dnia pielęgniarki z SOR mnie nie przyjęły - mimo objawów zapalenia mięśnia sercowego. Pan Andrzej skierował mnie na 4 badania i jestem zdumiony i wdzięczny. Polecam
Opinia dodana przez: michał

Małgorzata Winter

Kardiolog, EKG

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Małgorzata Winter Gabinet Kardiologiczny
Żmigrodzka 83 lok. 502
51-130 Wrocław

Polecam wszystkim bardzo gorąco! Zarówno ja jak i mój tata byliśmy u dr Winter. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie ma porównania z poprzednimi wrocławskimi kardiologami, u których byłam. Dalece od nich odbiega na wszystkich płaszczyznach!