Przemysław Nowicki

Kardiolog

Lekarz profesjonalista, bardzo mi pomógł. Tera wszystko jest w najlepszym porządku. Szczerze polecam Pana Przemysława i serdecznie dziękuję.

Super lekarz godny polecenia zajął się dobrze moją żoną. Zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. konkretny, bardzo sympatyczny ,punktualny

Lekarz bardzo konkretny i rzeczowy. Polecam. Otrzymałam wyczerpującą odpowiedź na pytania dotyczące mojej choroby. Leczenie rozpisane. Wszystko ok.

Człowiek i lekarz z powołania, a najważniejsze, ze konkretny specjalista. Oby więcej takich lekarzy.Dokładnie wszystko wyjaśnia i konkretnie odpowiada na zadawane pytania. Szybkie rozeznanie tematu i konkretna pomoc. Pozdrawiam Panie Doktorze! - Radosław

Poleca Pana Przemysława Nowickiego, jest bardzo dobrym specjalistą. Dokładnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości,dokładnie przeprowadza wywiad i bada, interesuje się pacjentem . To lekarz miły z odpowiednim podejściem do pacjenta

Pan Doktor jest niezwykle kompetentnym specjalistą, bardzo życzliwie nastawionym do pacjenta. Kompleksowo wyjaśnia przyczynę złego samopoczucia, diagnoza postawiona prawidłowo , odpowiednio dobrane leczenie ktróe prawie natychmiast zaczeło pomagać. Dziękuję Panie Doktorze !

Bardzo dokladny, staranny , miły lekarz. spokojnie i jasno wyjaśnił w czym problem i wyjaśnił co dalej z tym zrobić,przedstawił wszystkie za i przeciw!!

Pani Dr Przemysław Nowicki to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Fachowy, kulturalny, sympatyczny i pomocny kardiolog. Polecam. Pozdrawiam i dziękuję.

Bardzo dobry lekarz kardiolog. Fachowiec - dokładnie wytłumaczył problem z jakim się zgłosiłam. Sympatyczny i niedrogi.

Mój brat byl w Medixie u dr Nowickiego i jest zadowolony z przebiegu leczenia, ja natomiast spróbuje, bo widzę po bracie że warto, bo słyszałem że placowka Medix cieszy sie renomą. Pozdrawiam