Przemysław Nowicki

Kardiolog

jestem pacjentką Pana doktora od dłuższego czasu. Lekarz jest kompetentny, ma dużą wiedzę, nie bagatelizuje problemu, przeprowadza wszystkie niezbędne badania. Nikt wcześniej nie zlecił mi tylu badań co pan doktor. Jest konkretny, rzetelny i szybko stawia diagnozę.

Świetny specjalista. Zna sie na rzeczy. Ilość pacjentów mówi sama za siebie. Wie co robi. Sama korzystałam z pomocy kardiologicznej i jestem bardzo zadowolona. Polecam Maria

Zaangażowanie w terapię przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Dołączam do grona zadowolonych. Moje zdrowie znacznie się poprawiło. To inwestycja, która będzie procentowała w przyszłości. Polecam

Do Tego Lekarza trafiłam w poważnym stanie. Na szczęście właściwie mnie zdiagnozował. Bardzo pozytywnie oceniam Jego pracę, kompetencje i podejście do pacjenta. Wie co robi !!!

Doktor Nowicki uratował życie mojemu synowi. Wspaniały jako lekarz i człowiek. Nie mam słów, aby wyrazić wdzięczność. Dziękuję Doktorze - Mirosław z Wrocławia

Bardzo dobry fachowiec. Szybka i trafna diagnoza, rzetelne badania. Leczenie skuteczne. Informuje o skutkach ubocznych zapisanych lekarstw, o czasie terapii. Rzetelny !!!

Po pierwszej wizycie wiem, że nareszcie trafiłam do bardzo dobrego specjalisty. Nareszcie mamy bardzo dobrego kardiologa przyjmującego w przychodni MEDIX we Wrocławiu. Lekarz z bardzo dużą wiedzą i odpowiedzialnością w przepisywaniu leków ,bardzo dokładnie bada pacjenta. Posiada duża kulturę osobistą. Polecam jak najbardziej chorym na serce!!!!!!!!!

Bardzo miły kontakt, doktor Nowicki dokładnie i rzetelnie wytłumaczył cały proces chorobowy i sposób leczenia. Oby więcej takich lekarzy kardiologów!

dr Przemysław Nowicki jest super specjalistą, leczę się u niego od kilku lat, nigdy nie pomylił się w diagnozie a przede wszystkim jest lekarzem z powołania

Świetny lekarz, sympatyczny, rzetelny, pomógł mi wrócić do pełnej sprawności. Niesamowita empatia. Polecam chorym na serce.

Świetny lekarz, sympatyczny, rzetelny, pomógł mi wrócić do pełnej sprawności.
Niesamowita empatia. Polecam chorym na serce.