Przemysław Nowicki

Kardiolog

NOWICKI jest lekarzem cechującym sie ETYKĄ ZAWODOWĄ, jest doskonałym kardiologiem. KULTURALNY, wyrozumialy,ma serce oraz ogromna wiedze.

Bardzo sympatyczny i konkretny lekarz. Szybko dokonuje kwalifikacji do zabiegu, zabieg bezbolesny a przede wszystkim skuteczny . Polecam.

Wspaniały lekarz cechujący się dużą wiedzą i znajomością . Składam podziękowania za zajmowanie się i pomoc lekarską mojej Mamie - D. Wysoczyńska

Bardzo fajny i kontaktowy lekarz. Miły podczas wizyty, sprawny w czasie badania. Polecam wizytę i konsultację

P O L E C A M !!!! DR Nowicki to znakomity lekarz, pomógł mi . Ma dobre podejście do pacjenta, tłumaczy wszystko i wyjaśnia. Do tego za każdym razem bada, zleca badania. Nie traktuje pacjenta rutynowo.

cudowny lekarz jakich mało, fachowe podejscie do tematu, konkretna pomoc,polecam.lecze się u Nowickiego od lat , a teraz posłałam syna, warto.

Osoba godna polecenia, zaufania, powierzenia innym pacjentom :)Nam tego Pana polecono i my rowniez bedziemy polecac. pozdrawiamy, do zobaczenia

Od wielu lat leczymy się z żoną u doktora Nowickiego w Centrum Diagnostyki "Medix" ; jest świetnym lekarzem i cudowną przemiłą osobą każdy lekarz powinien być właśnie taki

Doktor Nowicki zdiagnozował mnie i wyleczył z choroby, której nie rozpoznał żaden inny kardiolog. W dodatku to bardzo przystępny i miły człowiek. Polecam

POLECAM !! Uważam dr. Nowickiego za wysokiej klasy specjalistę chorób serca (i nie tylko). Leczyłem się już w innej przychodni, ale diagnoza i leczenie dr. Nowickiego poskutkowały poprawą mojego stanu zdrowia. Jeszcze raz, gorąco polecam.