Przemysław Nowicki

Kardiolog

Wszystko w porządku - profesjonalnie i miło. Wizyta prywatna, badanie w cenie. Zdecydowanie mogę polecić. Zygmunt Jackowski

Pan doktor jest dla mnie najlepszym lekarzem a także bardzo dobrym człowiekiem. Pomógł mi wtedy, kiedy inni rozłożyli już ręce...bo mój przypadek był trudny a nawet beznadziejny. Pan doktor nie odmówił mi pomocy, dał nadzieję na poprawę a co najważniejsze dotrzymał słowa. Doceniam to ile dla mnie zrobił i ile robi codziennie dla swoich pacjentów. Dlatego Go strasznie polecam !!!

Wspaniały lekarz, uśmiechnięty, jest bardzo pogodną osobą. Bardzo poważnie podchodzi do pacjenta. Obejrzy, wysłucha, doradzi i najważniejsze że leczy. Polecam.

JA TEŻ SIĘ LECZYŁAM U DOKTORA PRZEMYSŁAWA NOWICKIEGO I JESTEM Z NIEGO BARDZO ZADOWOLONA. JESTEM Z NAJGORSZEJ CHOROBY WYLECZONA. MIAŁAM 2 ABLACJE I CZUJĘ SIĘ DOBRZE POZDRAWIAM PANA DOKTORA - JOANNA Z WROCŁAWIA

Jeden z najlepszych lekarzy, jakich miałam okazję spotkać, miły i kompetentny. Wykonuje swoją pracę najlepiej, jak potrafi. Chciałam tylko dodać, że po operacji nie ma już ani śladu! Teraz tylko chodzę na kontrolę na pl. Hirszfelda do Medixu, gdzie Pan dr przyjmuje :)

Wspanialy lekarz. Dociekliwy fachowiec. Leczy moja Mame. Zmienil jej ustawione od lat leki przez lekarza rodzinnego. Mama czuje sie teraz duzo lepiej. Gdodny zaufania i polecenia.

Wspaniały lekarz, znakomity specjalista, stawia bardzo dobre i trafne diagnozy. Chodzę do Pana doktora do Medixu.