Przemysław Nowicki

Kardiolog

Pani Dr Przemysław Nowicki to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Fachowy, kulturalny, sympatyczny i pomocny kardiolog. Polecam. Pozdrawiam i dziękuję.

Pan Doktor jest niezwykle kompetentnym specjalistą, bardzo życzliwie nastawionym do pacjenta. Kompleksowo wyjaśnia przyczynę złego samopoczucia, diagnoza postawiona prawidłowo , odpowiednio dobrane leczenie ktróe prawie natychmiast zaczeło pomagać. Dziękuję Panie Doktorze !

Poleca Pana Przemysława Nowickiego, jest bardzo dobrym specjalistą. Dokładnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości,dokładnie przeprowadza wywiad i bada, interesuje się pacjentem . To lekarz miły z odpowiednim podejściem do pacjenta

Bardzo dobry lekarz kardiolog. Fachowiec - dokładnie wytłumaczył problem z jakim się zgłosiłam. Sympatyczny i niedrogi.

Bardzo dokladny, staranny , miły lekarz. spokojnie i jasno wyjaśnił w czym problem i wyjaśnił co dalej z tym zrobić,przedstawił wszystkie za i przeciw!!

Człowiek i lekarz z powołania, a najważniejsze, ze konkretny specjalista. Oby więcej takich lekarzy.Dokładnie wszystko wyjaśnia i konkretnie odpowiada na zadawane pytania. Szybkie rozeznanie tematu i konkretna pomoc. Pozdrawiam Panie Doktorze! - Radosław

Mój brat byl w Medixie u dr Nowickiego i jest zadowolony z przebiegu leczenia, ja natomiast spróbuje, bo widzę po bracie że warto, bo słyszałem że placowka Medix cieszy sie renomą. Pozdrawiam

to jest gość z powołaniem !!!!! i do tego jeszcze b. uprzejmy,wszystko mi wyjaśnił .Takich lekarzy ze święcą szukać, Pozdrawiam

Świetny specjalista, nie boi się trudnych przypadków. Uratował mnie . Sympatyczny i profesjonalny! Polecam tego lekarza!

Trafiłam do Niego z ulicy - niesamowity lekarz i człowiek. Po wyjściu z gabinetu świat zaczął nabierać kolorów, bo wiedziałam, że trafiłam w odpowiednie ręce. Podczas półgodzinnej wizyty wykazał wielki profesjonalizm i dużą odpowiedzialność- po prostu interesuje się pacjentem. Ja też GO polecam !!- Lidka