Przemysław Nowicki

Kardiolog

uwazam ze pan dr Przemysław jest wspaniałym człowiekiem ; mam nadzieję że kiedyś będę mógł się odwdzięczyć za to co dla mnie zrobił. Dziekuje

Super podejście do człowieka i ogromne serce. Lekarz zawsze życzliwy, wykazuje duże zrozumienie dla pacjenta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PAN DOKTOR jest moim ulubionym lekarzem. Dociekliwy, kompetentny, bardzo życzliwy dla już nie najmłodszych osób :) Skupiony na problemie. Świetny kardiolog.

Polecam opiekę lekarską kardiologa doktora Przemysława Nowickiego. Jest to lekarz, który leczy mnie w profesjonalny sposób. Wzbudza zaufanie, bada dokładnie i bez pośpiechu. Wykazuje cierpliwość i zainteresowanie mim stanem zdrowia :) Polecam go

Zgadzam się z opiniami o p. Doktorze Nowickim. To dobry i bardzo rzeczowy specjalista. Od kilku miesięcy chodzę do niego i już mogę go polecić. :)))))))) Andrzej

Pan doktor zna się na rzeczy. Jego diagnoza była trafna,a leczenie konkretne i skuteczne śmiem twierdzić że dzięki niemu nadal żyję. Leczę się u niego do dziś i jest ok. Kardiolog godny polecenia

Dobrze zainwestowane pieniądze, podczas pierwszej wizyty Pan doktor ocenił mój stan zdrowia, dobrał odpowiednie leki, i doradził jak żyć. Napewno będzie moim stałym kardiologiem . Kazik

Wspaniały lekarz, mało dziś takich lekarzy „z sercem” dla których każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. Pacjentom szczerze polecam....a Panu Doktorowi serdecznie dziękuję za wyleczenie. Mirosława

Wspaniały lekarz, troskliwy z wielkim sercem . Naszym dziadkiem opiekował się w najcięższych chwilach jego życia. Doktorze dzięki za wszystko!!!!. Polecam i dziękuję.

Zgadzam się z poniższymi opiniami. Jeśli do kardiologa we Wrocławiu, to tylko do niego. Pan doktor odznacza się wysokim poziomem kompetencji, a w stosunku do pacjentów jest bardzo uprzejmy i poświęca im dużo czasu i uwagi. Polecam jak inni :))