dr n. med. Ewa Gawrońska-Ukleja

Alergolog

Super alergolog, pomogła i nauczyła mnie jak żyć z astmą, choruję już ponad 20 lat i doktor doprowadziła mnie do stanu, gdzie można normalnie funkcjonować, na początku nie mogłam przejść 5 metrów, teraz mogę biegać :) Kasia z Żabna

Bardzo dobra lekarka. Przede wszystkim bardzo kompetentna i uczciwa. Zawsze można polegać na jej diagnozie. Polecam!

Miałem do czynienia z Panią doktor zarówno w opiece publicznej jak i prywatnej. Nie byłem zadowolony z jej leczenia. W zasadzie niczego mi nie wytłumaczyła, prawie w ogóle się nie odzywała, a gdy okazało się że po zrobieniu badań nie mam astmy, zostawiła mnie dalej z moim kaszlem bez żadnych wskazówek co dalej. Nie polecam.

Pani dr Ewa gAWROŃSKA uKLEJA JEST NAJLEPSZYM LEKARZEM JAKIEGO POZNAŁAM W SWOIM JUŻ DOŚĆ DŁUGIM ŻYCIU. pOLECAM WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM.

Wspaniały lekarz,jestesmy z córką zadowolone.Efekty leczenia już widoczne-super podejście do dziecka,miła i przyjazna atmosfera,no i cena wizyty niewygórowana.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Bydgoszcz"?

ulica Łęczycka 13
85-737 Bydgoszcz