mgr Ewa Jędrzejewskamgr Ewa Jędrzejewska - zdjęcie profilowe

mgr Ewa Jędrzejewska

Optometrysta

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej - wydział Optometrii.
Specjalność: Korekcja wad refrakcji, aplikacja miękkich
soczewek kontaktowych, w tym także torycznych
...

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej - wydział Optometrii.
Specjalność: Korekcja wad refrakcji, aplikacja miękkich
soczewek kontaktowych, w tym także torycznych
i multifokalnych. Cały czas pogłębia swoją wiedzę
uczestnicząc w licznych szkoleniach branżowych na
szczeblu krajowym i zagranicznym.
Pracuje jako optometrysta w poradniach okulistycznych.

Fachowa,rzetelna,bardzo miła i kompetentna podczas badania.Chętnie odpowiada na pytania widać że ma wiedzę na temat swojej pracy bo różnie bywa.Polecam wszystkim

Jestem pod dużym wrażeniem Pani,posiada odgromną wiedzę,jest miła,cierpliwa.POLECAM w 100%.Małgorzata.

Krótko mówiąc: wizyta bardzo przyjemna, bardzo dobry specjalista i z czystym sumieniem godny polecenia.

Witam, do badania zostałem zachęcony przez moją dziewczynę. Nigdy nie miałem problemów z widzeniem, więc jaki było moje zdziwienie kiedy się okazało że okulary są niezbędne. Miła i profesjonalna obsługa, oraz jasność tłumaczenia Pani Ewy jakie powinienem nosić szkła zachęciły mnie do zrobienia pierwszych okularów. I powoli się do nich przyzwyczajam. Polecam gorąco- Łukasz

miałem kiedyś okulary progresywne ale nie przyzwyczaiłem się do nich. bylem na wizycie przypadkowo u tej pani i zrobiła na mnie duże wrażenie doradzając produkt. namówiła mnie do szkieł progresywnych chodź nie za bardzo chciałem a teraz uważam że jest to najlepsza moja decyzja jaką ostatnio podjąłem. Polecam