dr n. med. Ewa Korzeniowska-Kumaszka

Dziewczyny jaki jest nowy adres gabinetu? Podajcie lokalizację bo nie znam Zabrza.Dzięki!

Chodzę do pani doktor już od prawie 5 lat. Zdobyła moje zaufanie tym, że jako pierwsza do mojej ostrej infekcji (którą leczono wcześniej "na oko") podeszła profesjonalnie. Zleciła wszystkie potrzebne badania i mogłam zostać leczona na konkretną przypadłość. W końcu się wyleczyłam, później chodziłam już kontrolnie na badania i cytologię, teraz prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem nadal bardzo zadowolona. Zawsze zostaję przyjęta z uśmiechem, a pani doktor odpowiada na każde moje pytanie.

Witam, zna ktoś nowy adres i numer telefonu do gabinetu pani doktor?

Witam, zna ktoś nowy adres i numer telefonu do gabinetu pani doktor?

Uprzejma, kompetentna, budząca zaufanie lekarka. Prowadziła moją ciążę od 24 tygodnia - żałuję, że nie od początku! Szczerze polecam:)

Rzeczowa, kompetentna, uprzejma. Nie zbywa pacjentki byle szybciej i więcej zarobić, wręcz przeciwnie - przeznacza na wizytę tyle czasu ile potrzeba. moja mama do niej chodzi, prowadziła ciążę mojej siostry ja też do niej chodzę i chwalę. Jeśli chodzi o ewentualne konsultacje z innymi specjalistami to bez problemowo, zgadza się przekazuje dokumentacje wszystko w naj;lepszym porządku. Polecam !!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Zabrze"?

Marek Pabian

Bytom
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom
Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11
41-100 Siemianowice Śląskie