Ginekolog Położnik Zabrze

NZOZ OLIMED Wielospecjalistyczne Poradnie Lekarskie
Zygmunta Krasińskiego 8
41-800 Zabrze

Od kilku lat leczylam się na niepłodność pierwotną. Kiedy udało sie zajść w ciążę i trafiłam do pana doktora na pierwsze badania prenatalne po wyjściu z gabinetu mimo nie calkiem najlepszych wiadomości poplakalam się ze szczęścia że trafiłam na tak rzeczowego i troskliwego lekarza. Wytlumaczyl mi wszystko, nawet kiedy o nic nie pytalam będąc w lekkim szoku bardzo mnie uspokoił. Mówili szczerą prawdę ale z ogromną dozą szacunku do moich uczuć. Nigdy nie spotkałam takiego lekarza, a byłam u wielu. Wróciłam do niego na drugie badania prenatalne, a dziś jestem po amniopunkcji i gdyby nie jego spokój i rzeczowość z jaką sie do mnie zwracal to wszystko kosztowałoby mnie dużo wiecej nerwów. Jestem spokojna o to co będzie. Dziękuję Panu doktorowi i Pani, która pomagała przy zabiegu i byla obecna podczas każdej wizyty. Z pewnością wrócę do jej gabinetu na trzecie badania prenatalne.

Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Andrzej Wojcieszek

Ginekolog położnik, Radioterapeuta

Goethego 12 lok. 1
41-800 Zabrze

Po raz pierwszy trafiłam do doktora Wojcieszka na konsultacje do I.O. w Gliwicach 15 lat temu. Rozpoznanie - rak szyjki macicy stopień II b. Z mojej strony przerażenie i powolne porządkowanie spraw rodzinnych - natomiast Pan Doktor planuje tok mojego leczenia. Brachyterapia, operacja, chemioterapia i ... jestem i cieszę się życiem. Nie ma drugiej takiej osoby do której miałabym takie zaufanie jak właśnie do doktora Wojcieszka. Mam śmiałość rozmawiać z nim na najbardziej intymne i osobiste tematy. A jego otwartość, humor i żarty potrafią zdziałać cuda – więcej niż terapia u najlepszego psychologa. Dla mnie jest najwyższej klasy lekarzem specjalistą i najwyższej klasy „CZŁOWIEKIEM” który ma wielkie serce dla innych. Panie Doktorze – po prostu - dziękuję że Pan jest.

Ryszard Pasieka

Ginekolog położnik, Ginekolog

Wielospecjalistyczna Przychodnia Lekarska Centrum s.c. Barbara Pasieka i Ryszard Pasieka

41-800 Zabrze

Gdyby mozna było ,dalabym Panu doktorowi 10 same. Rewelacyjny gość !!!Od półtora roku chodze po ginekologach i zaden kretyn nie widział dwukrotnie powiększonego jajnika. Twierdzili, ze wymyślam bóle, albo pskowali we mnie antybiotyki. Doktor Pasieka bada dokładnie ,tłumaczy wszystko, zawsze robi usg, kieruje na badania, nie leczy na chybil trafił .Wreszcie wiem co mi dolega :-)a to ogromna ulga pop takim czasie. Dziękuję Panu! A paniom polecam, bo to Ginekolog, a nie Weterynarz.

Opinia dodana przez: Ania

lek. med. Monzer Masri

Ginekolog położnik, Ginekolog

Krasińskiego 5/2
41-800 Zabrze

Polecam wszyskim kobietom z brzuszkiem. ;) Konkretny.
Skupiony na pracy. Wykonuje zawod z pasja. Jednym slowem fachowiec.

Polecam wszyskim kobietom z brzuszkiem. ;) Konkretny.
Skupiony na pracy. Wykonuje zawod z pasja. Jednym slowem fachowiec.

Opinia dodana przez: monika

Centrum Medyczne "Silesiana" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Szybowa 2A
41-808 Zabrze

Pani doktor prowadzi moją drugą ciążę i żałuję, że nie prowadziła pierwszej.Obecna ciąży przebiegała od początku z problemami, dr Kuglin niczego nie bagatelizowała, kierowała na wszystkie badania (chodzę do niej z NFZ!), cierpliwie tłumaczyła. Kiedy w 35 tyg. ciąży trafiłam niespodziewanie do szpitala, codziennie do mnie zaglądała, tłumaczyła, robiła badania. Polecam gorąco- to rzetelny specjalista!

Opinia dodana przez: aleksandra

Wolności 287 lok. 6
41-800 Zabrze

Wszystkim pacjentkom Pana doktora,który był legendą Kliniki Ginekologii i Położnictwa w Zabrzu ul.Traugutta 6 oznajmiam,że Pan Doktor właśnie zmarł,po długiej i ciężkiej chorobie(28.08.2009 r)Pokój jego duszy!!!

Dubiela 3a lok. 2
41-800 Zabrze

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Wszystko wytłumaczy, dokładnie przebada i ZAWSZE cokolwiek by się działo przyjmie pacjenta. Szkoda że nie ma więcej takich lekarzy. Polecam Pana Doktora WSZYSTKIM kobietą :)

Opinia dodana przez: klaudia

Szczęść Boże 7
41-800 Zabrze

Spotkałam na swojej drodze prawdziwego ANIOLA...bez żadnej przesady! Miałam straszne problemy z zajsciem w ciaze pozniej z jej donoszeniem i gdyby nie wiedza,praktyka a przede wszystkim cierpliwosc do marudnej pacjenki:)Pana doktora - nie byloby moich wspanialych dziewczynek.Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkich takiego ANIOLA na swej drodze.Beata O.

Paderewskiego 2
Zaborze, Zabrze

Bardzo dobry lekarz.Jest bardzo uprzejmy potrafi wszystko na spokojnie wytlumaczyc.Odpowiada na kazde zadane pytanie.Przy kazdej wizycie Pan Doktor poswieca kazdej pacjentce duzo czasu.Wzor lekarza!!

Opinia dodana przez: Wiolka

Dubiela 3a lok. 2
41-800 Zabrze

Dziewczyny jaki jest nowy adres gabinetu? Podajcie lokalizację bo nie znam Zabrza.Dzięki!