Przyjmuję w ramach NFZ w placówce Galeria Zdrowia SANIVITAS - Nocna i Świąteczna Pomoc Lekarska.

Super lekarka! Sama jestem lekarzem ale po trzech dobach bezowocnej walki z gorączką u syna skapitulowałam. W świątecznej pomocy skorzystałam z konsultacji Pani doktor! Polecam z całego serca! Konkretna,rzeczowa osoba z anielską cierpliwością do marudnego,wystraszonego dziecka.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Super podejście do pacjentów profesjonalizm bardzo miła w rozmowie lekarz godny polecenia

Po piątkowej wizycie w poradni rejonowej, lekarz stwierdził, że nasz 11 miesięczny syn jest zdrowy, niestety niepokojący kaszel nie dał nam spokoju i w sobotni poranek trafiliśmy do Pani Doktor, która od razu zdiagnozowana zapalenie oskrzeli z dusznością wydechowa. Dostosowala leki, wszystko jasno wytlumaczyla. Jestem zachwycona podejściem Pani Doktor, więc chyba przeniesiemy się z synem do jej poradni.

Jest pediatrą moich dzieci od lat i jestem bardzo zadowolona. Trafia z diagnozą i leczeniem. Poświęca czas na tłumaczenie co się dzieje i jakie podjąć kroki.

SZCZERZE POLECAM !!!!! Wysoki poziom świadczonych usług. Cierpliwie słucha, wnikliwie bada i ma swietne podejscie do dzieci. Przy tym usmiechnięta i uprzejma.

Z Panią doktor spotkaliśmy się na dyżurze świątecznym i naprawdę bardzo nam pomogla. Dobrze zareagowała na ciężki stan dziecka i dobrze dopasowała leki. Już po 2 dniach nastapiła poprawa. Pani dr jest bardzo miłą i uprzejma osobą i ma świetne podejście do dzieci.

P. Doktor z powołania:) super podejście do dzieci 👏 jesteśmy mezem bardzo zadowoleni :) zawsze pomoże naszemu dziecku, Jak najlepiej potrafi 😉

Pani doktor Aneta Sacher jest lekarzem godnym polecenia gdyby nie jej szybka diagnoza dziś nie widziałabym na prawe oko bardzo jej dziękuję