Swietna Pani doktor bardzo kompetentna.Pamiętam wizyty z pogotowia w Rokitnicy zawsze trafna diagnoza i dobrze dobrane leki.Jest przemiła dla dzieci i rodziców.Tłumaczy sposób leczenia.

Bardzo uprzejma i cierpliwa Pani Doktor. Ma super podejście do mojego dziecka (i zapewne do innych również). Nigdy nie widziałam żeby się "foszyła" bo np przyszłam parę minut później. Ja sobiście bardzo ją polecam!!

Ja sobiście bardzo ją polecam!!

Lekarz godny podziwu. Polecam wszystkim mieszkającym w pobliżu tej placówki w Zabrzu.

Ma kapitalny wręcz kontakt z małym dzieckiem. Przy tym szuka, docieka, korzysta z doświadczeń innych pacjentów i lekarzy. Niczego nie bagatelizuje. Bardzo uprzejma i serdeczna. Bardzo często widzę, jak rodzice wychodzą od niej uśmiechnięci mimo choroby dziecka. Szkoda, że za czasów mojego dzieciństwa nie miałem takiego pediatry.

Jako dziecko bardzo lubiłam chodzić do tej lekarki z mamą. Zawsze była dla mnie miła i potrafiła wyleczyć. Jednym słowem to świetna pediatra.