Lekarz Rodzinny Zabrze

Zabrze Lekarz rodzinny dr Aneta Sacher

dr Aneta Sacher

Lekarz rodzinny, Pediatra

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze

Super lekarka! Sama jestem lekarzem ale po trzech dobach bezowocnej walki z gorączką u syna skapitulowałam. W świątecznej pomocy skorzystałam z konsultacji Pani doktor! Polecam z całego serca! Konkretna,rzeczowa osoba z anielską cierpliwością do marudnego,wystraszonego dziecka.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Gani Zeka

Jana Pyki 8/6
41-806 Zabrze

Witam.
Postanowiłem napisać opinię o Panu doktorze ( dr Zeka) bo przez przypadek trafiłem na jego negatywne opinie i trochę zirytowały mnie opinie nie mające nic wspólnego z leczeniem przez Pana doktora tylko wpisy typu nie uprzejmy, z łaską piszący skierowanie - może po prostu nie przechodzi L4 za byle co !!! , a później wylewa się w nerwach na lekarza.
Nie raz liczyłem się u Pana doktora i ...
Opinia dodana przez: Wojtek

dr n. med. Elżbieta Mizgała-Izworska

3 Maja 62
41-800 Zabrze

Lekarz naprawdę godny polecenia, wiedzą, rzetelność i uśmiech to cechy wyróżniające, fantastyczne podejście do dzieci.

Czesława Fąfara

Vigor

41-800 Zabrze

Jestem pacjentką pani dr. Fąfary (poradnia WIGOR, ul Miarki 5) od kilkudziesięciu lat. Jest dla mnie wzorem lekarza, zarówno jeśli chodzi o wiedzę jak też ponadprzeciętne zaangażowanie w leczenie pacjentów. Kiedy ostatnio stan mojego zdrowia bardzo się pogorszył (fatalne wyniki badań laboratoryjnych), zorganizowała przyjęcie mnie na oddział nefrologii w przeciągu dwóch dni. Leczenie szpitalne wyraźnie poprawiło stan mojego zdrowia, a może nawet uratowało mi życie… Serdecznie dziękuję pani doktor za ...
Opinia dodana przez: Jadwiga

dr n. med. Paweł Radłowski

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med Grażyna Krupa
Plac Wolności 4 (przy salonie optyka)
41-800 Zabrze

Wspaniały człowiek i lekarz z powołania, ma ogromna wiedzę i nie zostawi pacjenta samego z jego problemami i chorobą. Jest bardzo miły i uczynny. Dziękuję Panie Doktorze za wszystko co Pan dla mnie zrobił.

lekarz Joanna Konieczna-Czmiel

Pediatra, Lekarz rodzinny

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze

Zdecydowanie polecam. Pani Doktor uprzejma, kompetentna i empatyczna. Wizyty w miłej atmosferze. Wiedza i doświadczenie.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Barbara Rymarczyk

Internista, Alergolog

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Byłam pierwszy raz w przychodni na Ceglanej w Katowicach. Aż trudno uwierzyć, że lekarz potrafi być tak profesjonalnym, wyrozumiałym i wrażliwym dla pacjenta. Każdemu polecam i dziękuję:-)
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Ewa Wojciechowska-Giałbas

Lekarz rodzinny, Internista

Padlewskiego 6
41-800 Zabrze

Wspaniały i kompetentny lekarz. Polecam !!! Rzetelnie stawia diagnozę . Jest życzliwa i serdeczna. Dobrze tłumaczy.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Stanisław Sikora

Zabrze

serdecznie polecam, lekarz - człowiek nie zapatrzony w siebie bufon jak to większość lekarzy, w dodatku kompetentny.
kompetentna, miła , rozważna. Nie oszczędza na badaniach

Lekarze rodzinni w Zabrzu