Lekarz Rodzinny Zabrze

Zabrze Lekarz rodzinny dr Aneta Sacher

dr Aneta Sacher

Pediatra, Lekarz rodzinny

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze

Super lekarka! Sama jestem lekarzem ale po trzech dobach bezowocnej walki z gorączką u syna skapitulowałam. W świątecznej pomocy skorzystałam z konsultacji Pani doktor! Polecam z całego serca! Konkretna,rzeczowa osoba z anielską cierpliwością do marudnego,wystraszonego dziecka.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Gani Zeka

Jana Pyki 8/6
41-806 Zabrze

Witam.
Postanowiłem napisać opinię o Panu doktorze ( dr Zeka) bo przez przypadek trafiłem na jego negatywne opinie i trochę zirytowały mnie opinie nie mające nic wspólnego z leczeniem przez Pana doktora tylko wpisy typu nie uprzejmy, z łaską piszący skierowanie - może po prostu nie przechodzi L4 za byle co !!! , a później wylewa się w nerwach na lekarza.
Nie raz liczyłem się u Pana doktora i ...
Opinia dodana przez: Wojtek

dr n. med. Elżbieta Mizgała-Izworska

3 Maja 62
41-800 Zabrze

Lekarz naprawdę godny polecenia, wiedzą, rzetelność i uśmiech to cechy wyróżniające, fantastyczne podejście do dzieci.

Czesława Fąfara

Vigor

41-800 Zabrze

Nie polecam! Byłem dwa razy żeby dać szansę (skusiły mnie małe kolejki). Pani doktor bardzo niedouczona, nie daje dojść do słowa. Nie chciała dać skierowania do specjalisty, mimo iż problem z którym borykam się od wielu miesięcy nie ustępuje i jej metody i badania nic nie pomogły, ani nie zdiagnozowały. Nie uprzejma. Omijać szerokim łukiem, bo strata czasu. Przychodnia wiele traci mając takiego lekarza rodzinnego...
Opinia dodana przez: Adrian

dr n. med. Paweł Radłowski

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med Grażyna Krupa
Plac Wolności 4 (przy salonie optyka)
41-800 Zabrze

Wspaniały człowiek i lekarz z powołania, ma ogromna wiedzę i nie zostawi pacjenta samego z jego problemami i chorobą. Jest bardzo miły i uczynny. Dziękuję Panie Doktorze za wszystko co Pan dla mnie zrobił.

dr n. med. Barbara Rymarczyk

Lekarz rodzinny, Internista

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Byłam pierwszy raz w przychodni na Ceglanej w Katowicach. Aż trudno uwierzyć, że lekarz potrafi być tak profesjonalnym, wyrozumiałym i wrażliwym dla pacjenta. Każdemu polecam i dziękuję:-)
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Joanna Konieczna-Czmiel

Pediatra, Lekarz rodzinny

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze

potwierdzam wszystkie powyższe opinie,pani doktor zajmuje się moim wiecznie chorującym synkiem od początku, nigdy nie była zniecierpliwiona widząc nas kolejny raz, zawsze słucha, co rodzic ma do powiedzenia i wychodzi na przeciw oczekiwaniom,bez problemu wypisuje potrzebne skierowania do przychodni specjalistycznej czy na badania.oboje z mężem również przepisaliśmy się do przychodni na Dubiela, bo tu mamy prawdziwie RODZINNEGO lekarza.Dziękujemy Pani Doktor:)

lekarz Ewa Wojciechowska-Giałbas

Lekarz rodzinny, Internista

Padlewskiego 6
41-800 Zabrze

Wspaniały i kompetentny lekarz. Polecam !!! Rzetelnie stawia diagnozę . Jest życzliwa i serdeczna. Dobrze tłumaczy.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Stanisław Sikora

Zabrze

serdecznie polecam, lekarz - człowiek nie zapatrzony w siebie bufon jak to większość lekarzy, w dodatku kompetentny.
kompetentna, miła , rozważna. Nie oszczędza na badaniach

Lekarze rodzinni w Zabrzu