Lekarze Lekarz rodzinny Zabrze

dr Aneta Sacher

Lekarz rodzinny, Pediatra

Paderewskiego 2
Zabrze

Super lekarka! Sama jestem lekarzem ale po trzech dobach bezowocnej walki z gorączką u syna skapitulowałam. W świątecznej pomocy skorzystałam z konsultacji Pani doktor! Polecam z całego serca! Konkretna,rzeczowa osoba z anielską cierpliwością do marudnego,wystraszonego dziecka.
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Elżbieta Mizgała-Izworska

3 Maja 62
41-800 Zabrze

Lekarz naprawdę godny polecenia- bardzo konkretna, bardzo dokładna, przy tym cierpliwa, uprzejma, świetne podejście do dzieci
kompetentna, miła , rozważna. Nie oszczędza na badaniach

lekarz Daria Dziechcińska

Lekarz rodzinny

Przychodnia Specjalistyczna nr.10 "ZZM"
3-go Maja 89
41-800 Zabrze

Wystawiłem wszędzie 5 a tak na prawdę powinienem 6. Pełny profesjonalizm , bardzo miła , kompetentna i ma naprawdę dużą wiedzę . Mimo że jest lekarzem młodego pokolenia to niektórzy starsi lekarze mogliby się od Niej wiele nauczyć. Jest to lekarz , który zmienia smutne oblicze Polskiej Służby Zdrowia .Dodatkowy plus za specyficzną urodę

lekarz Aleksandra Kardaszewicz

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ "OPIFER"
Alojzego Pawliczka 20
41-800 Zabrze

Bardzo dobry lekarz. Nie tylko dobrze leczy, ale też poświęca czas na rozmowę i tłumaczenie. Zwraca uwagę na całościowe zdrowie i dopytuje, a nie zajmuje się tylko pojedynczym zgłoszonym objawem. Polecam

lekarz Mariola Macierzyńska-Guzik

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Chorób Płuc i Gruźlicy "PULMED"
Zwrotnicza 11G
41-800 Zabrze

Bardzo pomogła mojej córce i mnie kilka lat temu. Wyleczyła córkę z candida, mnie wskazała sposób na otyłość. Jest skuteczna pod warunkiem stosowania się do jej zaleceń dietetycznych, które są dość trudne ale możliwe do realizacji i skuteczne.

dr Patrycja Wyciszczok-Łowińska

Paderewskiego 2
Zabrze

leczę się u pani doktor ponad 10 lat. zawsze pomaga w miarę możliwości pacjentom. nie ma problemu ze skierowaniem do specjalisty celem szukania przyczyn dolegliwości. jeśli trzeba to usg i inne badania. bardzo ją cenie.polecam
Opinia dodana przez: kasik

dr n. med. Paweł Radłowski

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med Grażyna Krupa
Plac Wolności 4 (przy salonie optyka)
41-800 Zabrze

Wspaniały człowiek i lekarz z powołania, ma ogromna wiedzę i nie zostawi pacjenta samego z jego problemami i chorobą. Jest bardzo miły i uczynny. Dziękuję Panie Doktorze za wszystko co Pan dla mnie zrobił.

dr n. med. Barbara Rymarczyk

Internista, Alergolog

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Zdarzało mi się być z ciężkim przeziębieniem (a może grypą?) u internisty, który nawet nie sięgnął po stetoskop, a wizyta trwała 3 minuty. U pani dr Rymarczyk leczę się alergologicznie już kilka lat i za każdym razem jestem dokładnie zbadana, osłuchana, zawsze jest wnikliwy wywiad. I pytania dotyczą różnych aspektów zdrowia, nie tylko związanych bezpośrednio z alergią. Bardzo sympatyczna, z "ludzkim" podejściem, cierpliwie tłumaczy. Jednocześnie bardzo konkretna! Z punktu widzenia ...

dr n. med. Grzegorz Gierlach

Lekarz sportowy, Ortopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kopernik S.C.
Ciołkowskiego 33
Zabrze

Panie Doktorze. Dziękuję Panu dardzo serdecznie za serce i opiekę medyczną.Jest Pan wyjątkowym lekarzem .Nie jest to tylko moja opinia lecz też pacjentów z którymi miałem kontakt w szpitalu.Gdybyśmy mieli takich lekarzy jak Pan inaczej wyglądałaby nasz służba zdrowia.Bardzo dziękuję Panu i całemu zaspołowi za zabieg wykonany w dniu 24 maja 2010r.

dr Jacek Gleixner

Wspaniały człowiek na właściwym miejscu.Polecam w 100%

lekarz Joanna Lenartowicz-Tyczyńska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM"
Szczęść Boże 1
41-800 Zabrze

bardzo dobra lekarka. z powołania, przejmuje się losem pacjenta,tłumaczy, rozmawia. wreszcie czuję, ze trafiłam w dobre ręce. Dziękuję!

lekarz Ewa Wojciechowska-Giałbas

Lekarz rodzinny, Internista

Padlewskiego 6
41-800 Zabrze

Z czystym sercem polecam Panią doktor, świetny specjalista z ogromna wiedzą, opiekuńcza i wyrozumiała w stosunku do pacjentów. Poświęca swój czas i uwagę.
Opinia dodana przez: Aleksandra
Jeden z gorszych lekarzy. Na wszystko przepisuje augumentin i apo napro. 40 osób dziennie i 40 osób dostaje te same leki na 40 różnych schorzeń. Zacofana. Wychodzi co chwilę na papierosa. Pracuje tylko w przychodni. Brak jej pojęcia o nowoczesnych metodach leczenia. Nie polecam. Chyba, że potrzebujecie lewego l4.

Małgorzata Zabłotni

wigor
41-800 Zabrze

Wspaniała Pani Doktor ...Najlepsza w tej przychodni ,bez dwóch zdan .Polecam .

lekarz Gani Zeka

Jana Pyki 8/6
41-806 Zabrze

Witam. Postanowiłem napisać opinię o Panu doktorze ( dr Zeka) bo przez przypadek trafiłem na jego negatywne opinie i trochę zirytowały mnie opinie nie mające nic wspólnego z leczeniem przez Pana doktora tylko wpisy typu nie uprzejmy, z łaską piszący skierowanie - może po prostu nie przechodzi L4 za byle co !!! , a później wylewa się w nerwach na lekarza. Nie raz liczyłem się u Pana doktora i nigdy ...
Opinia dodana przez: Wojtek

dr Grażyna Gliklich

NZOZ Poradnia Medycyny Rodzinnej MEDERIS Ewa Wojciechowska-Giałbas
pl. Plac Krakowski 10
41-800 Zabrze

Pani Doktor bardzo kompetentna, zawsze z wizyty byłem zadowolony. Lekarz wychodził z inicjatywą, zadawał pytania, tłumaczył co się dzieje, dlaczego i jak przebiegać będzie leczenie. Co do sytuacji z kwarantanną - nie znamy jej szczegółów. Warto wstrzymać się z oceną i głupimi komentarzami do wyjaśnienia sprawy niż jak barany atakować bez jasnego obrazu.
Opinia dodana przez: Grzegorz
serdecznie polecam, lekarz - człowiek nie zapatrzony w siebie bufon jak to większość lekarzy, w dodatku kompetentny.

Czesława Fąfara

Vigor
41-800 Zabrze

Jestem pacjentką pani dr. Fąfary (poradnia WIGOR, ul Miarki 5) od kilkudziesięciu lat. Jest dla mnie wzorem lekarza, zarówno jeśli chodzi o wiedzę jak też ponadprzeciętne zaangażowanie w leczenie pacjentów. Kiedy ostatnio stan mojego zdrowia bardzo się pogorszył (fatalne wyniki badań laboratoryjnych), zorganizowała przyjęcie mnie na oddział nefrologii w przeciągu dwóch dni. Leczenie szpitalne wyraźnie poprawiło stan mojego zdrowia, a może nawet uratowało mi życie… Serdecznie dziękuję pani doktor za ...
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Robert Hawranek

Lekarz sądowy

DAMMED
Jordana 85b
41-806 Zabrze

Doktor Hawranek jest lekarzem wzbudzającym zaufanie. Otwartym, cierpliwym i odpowiadającym spokojnie na pytania. Dodatkowo ma pozytywny stosunek do pacjenta szcerze nie rozumiem ludzi którzy piszą takie opinie o Panu doktorze, w gabinecie panuje przyjazna, luźna atmosfera. Moim zdaniem jest specjalistą wysokiej klasy, Bardzo profesjonalne podejście do Pacjenta Szczerze polecam doktora! I dziękuję jeszcze raz za fachowe podejście pozdrawiam i wszystkiego dobrego!
Opinia dodana przez: Dawid