Pediatra Zabrze

Pediatra Zabrze dr Aneta Sacher

dr Aneta Sacher

Pediatra, Lekarz rodzinny

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze

Najlepszy lekarz jakiego znam. Super podejście do pacjentów profesjonalizm bardzo miła w rozmowie lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Mariusz

Klinika Patologii Ciąży i Rozrodczości
plac Traugutta 6
41-800 Zabrze

Pani doktor to wspaniały lekarz, sympatyczny człowiek z bardzo dobrym podejściem do małego pacjenta. Pomogła naszej małej córeczce zarówno swoją wiedzą i umiejętnościami ,ale także wspierając nas rodziców. Gorąco polecam, wielu znajomych którym poleciłam naszą doktor było bardzo zadowolonych i korzystają z pomocy pani doktor do dzisiaj. Pozdrawiam panią doktor, Dorota
Opinia dodana przez: Drota

Klinika Ogólnopediatryczna

Zabrze

Lekarz warty polecenia leczy moje dzieci już od kilku lat mam pełne zaufanie nigdy nas nie zawiodła oddany lekarz z ogromnym doświadczeniem i intuicją

Revitamed
Kondratowicza 1
41-800 Maciejów, Zabrze

Pani Doktor jest profesjonalistką na 6 z plusem. Pomogła w chorobie mojego męża, zleciła badania żeby dowiedzieć się co się dzieje, nie ma problemu ze skierowaniami do specjalistów. Potrafi ocenić trafnie co pacjentowi dolega, a dla dzieci jest bardzo miła i potrafi zachęcić do chodzenia do lekarza i dbania o zdrowie...

ul. 3 Maja 340f/15
41-800 Zabrze

U Pani Doktor leczymy się od 2 lat. Jest bardzo konkretna, wszystko dokładnie tłumaczy. Ma świetny kontakt z dziećmi, moja córcia wprost nie chce wychodzić z jej gabinetu. Zostaliśmy przez Panią doktor dokładnie wyedukowani kiedy i jakie nebulizacje stosować u naszego dziecka dzięki temu nieraz udało nam się uniknąć wizyty w naszej poradni gdzie pewnie skończyłoby się na antybiotyku.. Wszystkim mamom alergików polecam tego lekarza .
Opinia dodana przez: Anna

ulica Miła 4
41-810 Zabrze

Fenomenalny lekarz, w mojej opinii z powołania. Wybitny specjalista. Diagnozy zawsze trafne. Nigdy się nie zawiedliśmy. Korzystamy z usług Pani doktor od 2013 roku. Polecam każdemu rodzicowi.
Opinia dodana przez: Kamil C

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, dobry kontakt i duża wiedza medyczna. Uprzejma i ma dobry kontakt z dziećmi.

Gabinet Lekarski Zabrzańskiego Towarzystwa Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski
ulica Wyciska 5
41-806 Zabrze

P.Ewa to nie tylko wspaniały specjalista ale także cudowny człowiek.Poświęca pacjentowi tyle czasu i uwagi,że zawsze pomaga w potrzebie.Szczerze polecam -zadowolona pacjenka.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Monika Karlikowska

Pediatra, Onkolog

Zabrze

Cudowna, wspaniała, uśmiechnięta i niezwykle miła pani doktor, pomijam już wygląd, bo dużo by pisać..byłem mega zadowolony:)

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. Prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

Zabrze

Jestem pod wrażeniem podejścia do małego pacjenta. Proszę więcej takich lekarzy. Cierpliwość, uprzejmoć i uśmiech na twarzy, to atrybuty. Z serca dziękuje i gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Grzegorz

Pediatrzy w Zabrzu