Pediatra Zabrze

- 91 lekarzy
Pediatra Zabrze dr Janina Taraszkiewicz

dr Janina Taraszkiewicz

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

liczba opinii: 8

+1 więcej

UROMEDICUS
ul. Wolności 182
41-803 Zabrze

Średnia ocen: 4,9/5
Byliśmy dziś po raz kolejny u naszej Pani doktor i jesteśmy szczęśliwi ,ze trafiliśmy na takiego lekarza,który wreszcie zajął sie właściwie naszym dzieckiem. Ważne że jest to pierwszy lekarz który nie zleca tzw "koniecznych" kolejnych kontroli......a zawsze kiedy trzeba chętnie sami odwiedzamy jej gabinet. Polecamy !
Opinia dodana przez: iza
Pediatra Zabrze dr Aneta Sacher

dr Aneta Sacher

Pediatra, Lekarz rodzinny

liczba opinii: 18

+1 więcej

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze

Średnia ocen: 4,5/5
Najlepszy lekarz jakiego znam. Super podejście do pacjentów profesjonalizm bardzo miła w rozmowie lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Mariusz

Klinika Patologii Ciąży i Rozrodczości
plac Traugutta 6
41-800 Zabrze

Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor to wspaniały lekarz, sympatyczny człowiek z bardzo dobrym podejściem do małego pacjenta. Pomogła naszej małej córeczce zarówno swoją wiedzą i umiejętnościami ,ale także wspierając nas rodziców. Gorąco polecam, wielu znajomych którym poleciłam naszą doktor było bardzo zadowolonych i korzystają z pomocy pani doktor do dzisiaj. Pozdrawiam panią doktor, Dorota
Opinia dodana przez: Drota
+2 więcej

Klinika Ogólnopediatryczna

Zabrze

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz warty polecenia leczy moje dzieci już od kilku lat mam pełne zaufanie nigdy nas nie zawiodła oddany lekarz z ogromnym doświadczeniem i intuicją
Opinia dodana przez: Anonim

Revitamed
Kondratowicza 1
41-800 Maciejów, Zabrze

Średnia ocen: 5,0/5
Pani Doktor jest profesjonalistką na 6 z plusem. Pomogła w chorobie mojego męża, zleciła badania żeby dowiedzieć się co się dzieje, nie ma problemu ze skierowaniami do specjalistów. Potrafi ocenić trafnie co pacjentowi dolega, a dla dzieci jest bardzo miła i potrafi zachęcić do chodzenia do lekarza i dbania o zdrowie...
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Gabinet
ul. 3 Maja 340f/15
41-800 Zabrze

Średnia ocen: 5,0/5
U Pani Doktor leczymy się od 2 lat. Jest bardzo konkretna, wszystko dokładnie tłumaczy. Ma świetny kontakt z dziećmi, moja córcia wprost nie chce wychodzić z jej gabinetu. Zostaliśmy przez Panią doktor dokładnie wyedukowani kiedy i jakie nebulizacje stosować u naszego dziecka dzięki temu nieraz udało nam się uniknąć wizyty w naszej poradni gdzie pewnie skończyłoby się na antybiotyku.. Wszystkim mamom alergików polecam tego lekarza .
Opinia dodana przez: Anna
+1 więcej

Gabinet
ulica Miła 4
41-810 Zabrze

Średnia ocen: 5,0/5
Fenomenalny lekarz, w mojej opinii z powołania. Wybitny specjalista. Diagnozy zawsze trafne. Nigdy się nie zawiedliśmy. Korzystamy z usług Pani doktor od 2013 roku. Polecam każdemu rodzicowi.
Opinia dodana przez: Kamil C
+2 więcej

Gabinet Lekarski Zabrzańskiego Towarzystwa Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski
ulica Wyciska 5
41-806 Zabrze

Średnia ocen: 5,0/5
P.Ewa to nie tylko wspaniały specjalista ale także cudowny człowiek.Poświęca pacjentowi tyle czasu i uwagi,że zawsze pomaga w potrzebie.Szczerze polecam -zadowolona pacjenka.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Monika Karlikowska

Pediatra, Onkolog

  (+2 więcej)
liczba opinii: 1

Gabinet

Zabrze

Średnia ocen: 5,0/5
Cudowna, wspaniała, uśmiechnięta i niezwykle miła pani doktor, pomijam już wygląd, bo dużo by pisać..byłem mega zadowolony:)
Opinia dodana przez: Anonim
+2 więcej

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze

Średnia ocen: 5,0/5
Razem z moją Tosią jesteśmy bardzo zadowoleni, ze możemy leczyć sie u tak dobrego lekarza. Zawsze Pani Doktor potrafi wszystko wytłumaczyć w tani sposób, że wychodząc z gabinetu jestem z mężem pewna, że wszystko wiemy na temat danej choroby jaka przechodzi nasze dziecko. Lekarz godny polecenia!!!
Opinia dodana przez: Pamela

Pediatrzy w ZabrzuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat