lekarz Witold Truchanowski

USG

Dr.Truchanowski jest miłym i konkretnym lekarzem posiadającym ogromną wiedzę😊 Z szacunkiem i uprzejmością traktuje pacjenta. Jestem już po zabiegu laserowym ( którego bardzo się bałam) i skleroterapi, wszystko odbyło się bezboleśnie w bardzo przyjemnej atmosferze, podczas zabiegu laserowego cały zespół bardzo mnie wspierał😊 Teraz mogę cieszyć się piękna i zdrową nóżką😊 Polecam z całego serduszka 😊

Szczerze polecam, świetny lekarz, dobry sprzęt, trafna diagnoza. Zarówno ja, jak i moja mama jesteśmy zadowolone. W dzisiejszych czasach brakuje lekarzy, którzy w prosty i przystępny sposób wytłumaczą co się dzieje, jakie mogą być skutki schorzenia i podchodzą fachowo do leczenia, opierając się na badaniach a nie przypuszczeniach. Pan Doktor do tego jest przemiłym i sympatycznym człowiekiem.

Lekarz godny polecenia. Wczoraj odbyło się u mnie USG Dopplera kończyn dolnych i górnych,lekarz bardzo szczegółowo krok po kroku wyjaśniał przebieg badania. Specjalista rzetelny i wielkiej cierpliwości. Na pewno jeśli zajdzie konieczność badań pod tym kierunkiem, ustalę termin badań. Takich lekarzy nam trzeba.

Takich lekarzy nam trzeba.

Bardzo polecam dr Truchanowskiego. Badanie usg przeprowadzone dokładnie, krok po kroku tłumaczył co wykonuje i jakie są wyniki. Bardzo miły i oddany swojej pracy. Cierpliwe i rzetelnie odpowiada na wszystkie pytania.

Pan Doktor bardzo miły, podczas zabiegu opowiadał co robi krok po kroku, zdobył moje zaufanie już na wejściu. Zostałam mile zaskoczona i przekonałam się że są jeszcze na tym świecie lekarze z powołania a nie tylko z przymusu. Polecam serdecznie ☺️

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Badanie usg wykonane dokładnie i z cierpliwością do pacjenta. Napewno będę polecać.

Bardzo polecam pana doktora - jest kompetentny, miły i oddany swojej pracy. Zostałam dokładnie zbadana i poinformowana w jasny sposób o wyniku badania. Cierpliwe i rzetelnie odpowiedział na wszystkie pytania. Dodatkowo, bardzo dobre wrażenie sprawia nowo otwarty gabinet w Gliwicach, a wizyty rozpoczynają się punktualnie.

Pan doktor byl bardzo uprzejmy, rzetelny, spokojny. Bardzo cierpliwie i dokladnie wszystko tlumaczyl. Z pewnoscia polecam ! Oby wiecej takich lekarzy !

Profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowe pytania i uprzejmość. Duża wiedza i właściwa diagnoza. Polecam :)

Pozytywnie oceniam badania usg i wiedzę oraz podejście do pacjenta. Badanie i wizyta tak jakby była ona wykonywana w moim domu. Polecam

Pozytywnie oceniam badania usg i wiedzę oraz podejście do pacjenta.
Badanie i wizyta tak jakby była ona wykonywana w moim domu.
Polecam