lekarz Witold Truchanowski

USG

Lekarz godny polecenia. Wczoraj odbyło się u mnie USG Dopplera kończyn dolnych i górnych,lekarz bardzo szczegółowo krok po kroku wyjaśniał przebieg badania. Specjalista rzetelny i wielkiej cierpliwości. Na pewno jeśli zajdzie konieczność badań pod tym kierunkiem, ustalę termin badań. Takich lekarzy nam trzeba.

Takich lekarzy nam trzeba.

Bardzo polecam dr Truchanowskiego. Badanie usg przeprowadzone dokładnie, krok po kroku tłumaczył co wykonuje i jakie są wyniki. Bardzo miły i oddany swojej pracy. Cierpliwe i rzetelnie odpowiada na wszystkie pytania.

Bardzo polecam pana doktora - jest kompetentny, miły i oddany swojej pracy. Zostałam dokładnie zbadana i poinformowana w jasny sposób o wyniku badania. Cierpliwe i rzetelnie odpowiedział na wszystkie pytania. Dodatkowo, bardzo dobre wrażenie sprawia nowo otwarty gabinet w Gliwicach, a wizyty rozpoczynają się punktualnie.

Pan Doktor bardzo miły, podczas zabiegu opowiadał co robi krok po kroku, zdobył moje zaufanie już na wejściu. Zostałam mile zaskoczona i przekonałam się że są jeszcze na tym świecie lekarze z powołania a nie tylko z przymusu. Polecam serdecznie ☺️

Pan doktor byl bardzo uprzejmy, rzetelny, spokojny. Bardzo cierpliwie i dokladnie wszystko tlumaczyl. Z pewnoscia polecam ! Oby wiecej takich lekarzy !

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Badanie usg wykonane dokładnie i z cierpliwością do pacjenta. Napewno będę polecać.

Profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowe pytania i uprzejmość. Duża wiedza i właściwa diagnoza. Polecam :)

Doktor wspaniały,miły kompetentny. Wspaniale traktuje pacjenta bez względu na wiek ,bardzo dokładnie wytłumaczy na czym polega leczenie uspokoi przed zabiegiem .Tacy powinni być wszyscy lekarze ,a długie kolejki nie denerwowałyby chorych.To jest właściwy człowiek na właściwym miejscu. Wszystkiego najlepszego Panie Doktorze!

Wszystkiego najlepszego Panie Doktorze!

Pozytywnie oceniam badania usg i wiedzę oraz podejście do pacjenta. Badanie i wizyta tak jakby była ona wykonywana w moim domu. Polecam

Pozytywnie oceniam badania usg i wiedzę oraz podejście do pacjenta.
Badanie i wizyta tak jakby była ona wykonywana w moim domu.
Polecam

lekarz ma bardzo dobry kontakt z pacjentem,dokładnie wykonuje badanie szczegółowo opisuje i informuje o wyniku badania, schorzeniu , konsekwencjach nie leczenie.Wskazuje kolejne kroki leczenia. Jest uprzejmy, każdemu polecam tego lekarza