lekarz Witold Truchanowski

USG

Pozytywnie oceniam badania usg i wiedzę oraz podejście do pacjenta. Badanie i wizyta tak jakby była ona wykonywana w moim domu. Polecam

Pozytywnie oceniam badania usg i wiedzę oraz podejście do pacjenta.
Badanie i wizyta tak jakby była ona wykonywana w moim domu.
Polecam

Doktor wspaniały,miły kompetentny. Wspaniale traktuje pacjenta bez względu na wiek ,bardzo dokładnie wytłumaczy na czym polega leczenie uspokoi przed zabiegiem .Tacy powinni być wszyscy lekarze ,a długie kolejki nie denerwowałyby chorych.To jest właściwy człowiek na właściwym miejscu. Wszystkiego najlepszego Panie Doktorze!

Wszystkiego najlepszego Panie Doktorze!

lekarz swietny , wszystko idealnie, mimo wieku jest bardzo dobbrym lekarzem.zdecydowanie polecam,

lekarz ma bardzo dobry kontakt z pacjentem,dokładnie wykonuje badanie szczegółowo opisuje i informuje o wyniku badania, schorzeniu , konsekwencjach nie leczenie.Wskazuje kolejne kroki leczenia. Jest uprzejmy, każdemu polecam tego lekarza

Polecam, naprawdę świetny lekarz, mimo młodego wieku, posiada rozległą wiedzę.

Polecam, naprawdę świetny lekarz, mimo młodego wieku, posiada rozległą wiedzę.

Bardzo szybko i sprawnie wykonane badanie usg dopplerowskie. Fachowa diagnoza.

Bardzo szybko i sprawnie wykonane badanie usg dopplerowskie. Fachowa diagnoza.

Mimo mlodego wieku bardzo dobry lekarz-kompetentnie wykonane badanie-zainteresowany dalszym leczeniem pacjenta,kontakt mailowy po wykonanym kolejnego badania w innym gabinecie i blyskawiczna odpowiedz konsultacyjna-godny polecenia