lekarz Ewa Pankowska

Internista

Oboje z bratem, od wczesnego dzieciństwa, borykamy się z cukrzycą. Nie jest łatwo... Każdy chory mi to przyzna. Byłam pacjentką Pani Profesor przez około 13 lat, dość niezdyscyplinowaną pacjentką... W mojej ocenie, Pani Profesor Pańkowska to lekarz przez wielkie "L"! Nie tylko kompetentna, uprzejma, ale przede wszystkim bardzo zaangażowana i oddana swojej pracy i pacjentom. Brakuje dziś takich lekarzy! Nie tylko świetnie diagnozuje, ale przede wszystkim daje ogromne wsparcie nam i naszym rodzinom, starając się zrozumieć, że pacjentom wcale nie jest łatwo "walczyć" z tą chorobą. Wiele razy przychodziła do mnie, kiedy leżałam na oddziale,rozmawiałyśmy, wspierała mnie, starała się pomóc, doradzić, nie raz "wyciągała mnie z dołka". Dziś oboje z bratem jesteśmy już pełnoletni i, niestety, musieliśmy trafić pod opiekę do innego diabetologa. To już nie to samo...
Pani Profesor Pańkowska jest specjalistą, którego z całą stanowczością polecałabym każdemu!
Dziękuję za wszystko, Pani Profesor!

Pani profesor Ewa Pańkowska przywróciła mnie i mojej córce wiarę w życie , życie z cukrzycą , przyjęła nas w dość trudnej sytuacji , jesteśmy bardzo wdzięczne za okazane serce i zrozumienie

Pani prof.Pańkowska to złoty cudowny człowiek,brak tak dobrych i oddanych swojej pracy lekarzy .Ze świecą szukać widać że jest lekarzem z powołania.Wielki wielki szacunek dla niej

Rewelacyjny Lekarz, dobry specjalista. Dużo czasu poświęca pacjentowi. Leczę u niej dziecko 10 lat. POLECAM.

Nie myślałam, że są jeszcze tacy lekarze. Nie tylko dobrze diagnozuje, ale leczenie jest lepsze niż gdziekolwiek wcześniej a życie łatwiejsze. I co ważne, wie że pacjent człowiek i może mieć słabostki :). Lekarz ideał. Nie przesadzam. Daje też motywację do leczenia i życia z tym paskudztwem . Dziękuję Pani Profesor:)

Dziękuję Pani Profesor:)

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49