Ewa Piotrowska-Krużel

Polecam Panią doktor. Zawsze wszystko wytłumaczy,bardzo lubię jej słuchać. W szpitalu również zainteresowanie pacjentami. Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Kompetentny lekarz! Odpisuje na smsy! Polecam Panią doktor, wyprowadziła mnie z długotrwałych zaburzeń hormonalnych, z którymi nie poradził sobie inny lekarz. Na pierwszej wizycie zleciła potrzebne badania. Odpisywała na moje smsy z pytaniami jak brać leki. Prowadziła dwie ciąże mojej siostry. Polecam!

Kompetentny lekarz! Odpisuje na smsy!
Prowadziła dwie ciąże mojej siostry.
Polecam!

Nie polecam!!! Pani mało kompetentna, na wizycie prywatnej mało rozmowna, wręcz odczułam wrażenie aby pozbyć się tylko z gabinetu i zainkasowac gotówkę, ciężko sie do niej dodzwonić, nie odpisuje na sms związane z moimi wynikami badań. Zdecydowanie nie polecam!!!

Pani Kruzel jest niestety fatalnym doktorem który jest tylko po to by wcisnąć kolejne leki. Nie zleca badań tylko tak jak jej się WYDAJE podaje diagnozę. KOMPLETNY BRAK KOMPETENCJI ! Leczyła mnie na całkowicie inne schorzenie wiele wiele lat, z czego nabawiłam się bardzo poważnych komplikacji zakończonych operacją! Polecam unikać jak ognia!

Nie polecam tej pani doktor, jest niekompetentna. Potrafi postawić diagnoze bez zlecenia jakich kol wiek badań.

Nie polecam! Nic się od niej nie można dowiedzieć , nie interesuje się pacjentem podczas pobytu w szpitalu , poród rodzinny był uzgadniany az w końcu go nie było , po porodzie z dzieckiem uciekli po prostu Chlewnia - nabrała pacjentek tyle ze łóżek brakowało - Liczą się tylko pieniążki Odradzam !

Polecam Panią Doktor! Bardzo otwarta, kompetentna osoba.Zawsze wszystko wytłumaczy, podpowie. Pacjentkę traktuje indywidualnie. Można zadzwonić o każdej porze dnia i nocy, a ona odpowie na każde, nawet najgłupsze pytanie. Bardzo polecam!

Rzeczywiście Pani Doktor nie pracuje już w Roztoce. ŻYCZĘ POWODZENIA W TUCHOWIE!!!

Pani Doktor nie pracuje już w Szpitalu w Roztoce i dobrze bo to miejsce nie dla niej !!

BARDZO DOBRY LEKARZ. NIE PRAWDA ZE TYLKO PIENIĄDZE.

BARDZO DOBRY LEKARZ. NIE PRAWDA ZE TYLKO PIENIĄDZE.