dr n. med. Ewa Wiankowska-Śmiecińska

Pediatra

Bardzo polecam! Bardzo dobry lekarz, świetny kontakt. Pani doktor dokładnie przebadała naszego synka udzieliła wielu cennych rad i wskazówek, oraz bardzo uspokoiła zaniepokojonych młodych rodziców :) dziękuję!

Bardzo polecam!

Znam Panią Doktor od wielu lat, najpierw leczyła mnie (gdy byłam jeszcze dzieckiem) a teraz leczy moją córkę. Z ręką na sercu mogę polecić Panią Ewę, ponieważ jest doświadczoną i kompetentną pediatrą. Jest uprzejma, słucha tego co rodzic ma do powiedzenia, wszystko tłumaczy i stawia trafne diagnozy. Mamy do niej zaufanie. POLECAM!!!

Pani doktor leczy moje dziecko od 11 lat.Z całą stanowczością moge polecić ją jako wspaniałego pediatrę.Doskonale umie rozpoznać chorobę i wszystko dokładnie tłumaczyć.

Chyba pani doktor cierpi na nadmiar pacjentow

Chyba pani doktor cierpi na nadmiar pacjentow

Znam panią doktor od dwudziestu pięciu lat,najpierw leczyła moje dwie córki teraz leczy moich wnuków.Wspaniały lekarz z powołania.Małym pacjentem zajmuje się kompleksowo,stawia trafne diagnozy,słucha tego co ma do powiedzenia rodzic,wszystko tłumaczy i poświęca pacjentom tyle czasu ile potrzeba.Wszystkie chorujace dzieci na świecie powinny mieć takiego lekarza.A pani doktor powinna być wzorem dla wszystkich studentów medycyny myślących o pediatrii.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Łódź"?

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu

Homeopata
Novamed Zdrowie
Nowa 16/18
90-031 Łódź
GABINET PRZENIESIONY NA UL. NOWĄ !!!!
Zapolskiej 25
Łódź