mgr Ewelina Dołkowska

Psycholog

Pani Ewelina Dołkowska jest bardzo profesjonalnym psychologiem. Jest zaangażowana w swoją pracę, empatyczna i uczciwa. Pomogła mi wyjść z zaburzeń lękowych. Szczerze polecam wizytę u Pani Eweliny.

Pani Ewelina Dołkowska jest bardzo profesjonalnym psychologiem.
Jest zaangażowana w swoją pracę, empatyczna i uczciwa.
Pomogła mi wyjść z zaburzeń lękowych.
Szczerze polecam wizytę u Pani Eweliny.

Długo się zastanawiałem nad rozpoczęciem terapii, ale nie żałuję swojej decyzji. Pani Ewelina jest przede wszystkim bardzo uprzejmą, miłą osobą, która dzięki swojemu zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi bardzo mi pomogła. Jeżeli ktoś czuje, że powinien skorzystać z terapii to szczerze polecam Panią Ewelinę.

Witam, trafiłem do P. Eweliny z polecenia. Nie spodziewałem się, że rozmowa z psychologiem wniesie tyle dobrego do mojego życia. Nigdy nie czułem się podczas rozmowy tak swobodnie, wcześniej nie potrafiłem rozmawiać otwarcie. Pani Ewelina potrafiła wydobyć że mnie cechy, ktore pomogły rozwiązać moje problemy osobiste. Odzyskałem właściwe patrzenie na sytuację i spokoj. Moge powiedziec, że to psycholog z powolania. Dziękuję serdecznie- Marcin.

bardzo dobry lekarz, kompetentny, poświęca odpowiednio dużo czasu, tłumaczy i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Lekarz godny polecenia

Podjęłam terapię w sytuacji poważnego kryzysu małżeńskiego. Przez dwa lata współpracy spotkałam się nie tylko z profesjonalizmem p. Eweliny, ale też pełnym zaangażowaniem w moje sprawy, wynikającym z ludzkiej życzliwości, jej osobowości oraz uczciwości wobec pacjenta. Jej wiedza i doświadczenie pozwoliły mi, nie tylko uratować małżeństwo, ale rozwinąć się we wszystkich dziedzinach, dzięki czemu mój związek kwitnie, dając mi wiele satysfakcji, a ja jestem dużo szczęśliwszą osobą. Współpraca z p. Eweliną była najlepszą inwestycją, jaką uczyniłam,ponieważ znacznie poprawiła jakość moje życia. Polecam wszystkim, którzy są w podobnej sytuacji i potrzebują pomocy zaufanego psychologa!

Wciąż poszukujesz "Psycholog Toruń"?

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO
Piastowska 1
87-100 Toruń

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Remedis PRO Sp. z.o.o.

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO
Piastowska 1